Zvládněte projev bez přípravy

20130925-101621-marketa-borecka-photo.jpg

Markéta Borecká

Baví mne posouvat lidi vpřed a motivovat je k akci. Přes 10 let jsem působila jako lektorka a trenérka anglického jazyka a poslední dobou se stále častěji Více o lektorovi »

20130817-172827-zvladnete-projev-bez-pripravy-small.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Máte strach z mluvení před skupinou lidí? Už jste byli někdy „vhozeni do vody“ a museli jste zfleku promluvit na předem neznámé téma? A trochu improvizovat? Chcete se dozvědět, jak na to? Pojďte si to zažít!

Tento kurz vznikl z oblíbeného celodenního kurzu Trénink Sebeprezentace a řečnických dovedností. Trénink krátkých projevů bez přípravy Vám hravou formou poskytne možnost vyzkoušet si v malé skupině lidí několikrát promluvit na téma, které Vám není předem známé. Nebojte se ale, vždy budete schopni k danému tématu přirozeně něco vymyslet – na to mám pro Vás připravených několik prima cvičení.

Dozvíte se také, jak projev bez přípravy v krátkém čase vystavět tak, abyste i v omezeném čase a bez dlouhého přemýšlení dokázali předat zajímavou a přínosnou myšlenku posluchačům. Vše budeme trénovat a dávat si zpětnou vazbu a uvidíte, jak nám společný čas rychle uteče.

Těším se na Vás na kurzu :)

 

Doprovodné fotky

  • 20131016-233042-20131015_Zvladnete_projev_bez_pripravy_small.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.