Ženský potenciál

4vpbbt6krpxa2ef-magicka-edit.jpeg

Aisha Saniré

Věnuji se terapiím, šamansimu a tantře. Při své práci využívám poznatky z těchto oblastí. Prošla jsem intenzivním učením s Jihoamerickými rostlinami. Svou práci Více o lektorovi »

4vpbbt6krpxa2ef-magicka-edit.jpeg

Aisha Saniré

Věnuji se terapiím, šamansimu a tantře. Při své práci využívám poznatky z těchto oblastí. Prošla jsem intenzivním učením s Jihoamerickými rostlinami. Svou práci Více o lektorovi »

9tijgbgaxsayx6x-nymph.jpg
bude upřesněno, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz zaměřený na skrytý ženský potenciál

To, že se v průběhu cyklu měním, jsem si vůbec nepřipouštěla, musela jsem být přeci neustále fit. Ano pozorovala jsem někdy, že určité věci mi jdou někdy lépe a jindy zase hůře, ale nespojovala jsem to s menstruačním cyklem. A jak jsem se postupně zkoumala, zjistila jsem, jak velkým darem je pro nás menstruační cyklus a jak můžeme svých proměn využívat. Ale nejdříve je musíme znát a vnímat ve svém těle.

Věř, milá ženo, že i pro tebe může být menstruační cyklus přínosem. Jde jen o to své ženství správně pochopit a naučit se s ním pracovat. Všímat si jeho darů a umět je i vhodně využívat.

Je úžasné, jak to všechno začalo do sebe zapadat a dávat smysl. Dříve jsem žila v představách, že musím mít energii celý měsíc a pokud jsem se cítila někdy unavená, nebo jsem měla bolesti. Doháněla jsem to kávou a prášky na bolest. Rozhodně jsem neodpočívala. Dnes už vím, že jsem to řešila úplně obráceně. A podobných situací bylo víc – výkyvy nálad, emoce, období úzkosti, strachu, kreativity a vztahů.

Jak tedy pochopit svoji proměnlivost a sladit ji se svým životem?

Pokud přizpůsobíme své povinnosti a koníčky podle energií, ve kterých se právě nacházíme, předejdeme zbytečným starostem a můžeme se otevřít novému potenciálu.

Přehled fází menstruačního cyklu

  • Reflektivní fáze - cca 1. - 6. den cyklu, je označována jako období zimy 
  • Dynamická fáze - cca 7. - 13. den cyklu, je označována jako jaro 
  • Expresivní fáze - cca 14. - 20. den cyklu, je označována jaké léto 
  • Kreativní fáze - cca 21. - 28. den cyklu, je označována jako podzim 

Děloha –  centrum ženské energie

Naše společnost je výrazně ovlivněna sexuální energií muže – tedy energií síly, která je zaměřena na výkon, dosahování cílů a rychlost. Podstatou ženské energie je však láska, empatie a klid.

Důležité je vytvořit si vnitřní rovnováhu, tedy vyrovnat v sobě mužskou (jangovou) a ženskou (jinovou) energii. Dále pak využívat plně ženský potenciál, naučit se dělohu vnímat a také pracovat s dechem.

Děloha je hlavním místem v těle ženy. V děloze se v průběhu času ukládají negativní emoce a otravují odtud celý organismus. Možná právě proto, v dnešní době hodně žen trpí různými ženskými bolestmi. Pokud chceme uzdravit nebo posílit svoji ženskost, začneme pracovat na uzdravení své dělohy.

Naučíme se tedy dechové cvičení na uvolnění dělohy. Součástí je meditace na vyrovnání ženské a mužské energie.

Povíme si o vaginálním mapování, které vám může pomoci uvolnit nastřádané negativní emoce a bolesti.

Jelikož se věnuji reflexní terapii, tak vám ukážu v jaké oblasti vašich chodidel se nachází ženské orgány. Pak si je budete samy uvolňovat a postupně tuto oblast léčit i touto cestou.

Po kurzu vám zašlu přehledný návod cyklické ženy na každou fázi měsíce. Bude se skládat ze dvou částí. Jedna část bude pro vás a druhá pro vaše muže. V této oblasti hraje velkou roli i váš partner, který vám ve všem může pomoci.

Ženám pomůže lépe poznat sami sebe a pochopit, proč se jim někdy vůbec nedaří, zatímco v druhém období jim úplně stejná práce jde výborně od ruky.

Mužům pak pomůže porozumět svým partnerkám – jejich změnám nálad a tomu, jak k nim v jednotlivých obdobích přistupovat a přestat se s nimi zbytečně hádat.

V kurzu budeme sdílet svoje zkušenosti. Budeme se bavit o tom, jak vyladit komunikaci se sebou a svým okolím a jak využít svůj ženský potenciál.

Recenze mých klientů najdete na https://www.sanire.cz/recenze/

Těším se na vás!

Saniré

 

 

 

 

Víš, že Aisha vede také tyto kurzy?

Víš, že Aisha vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

  • 6mucnbobhp8kb78-mandala.jpg
  • 39q7uf8lprpguto-whatsapp-image-2023-11-27-at-13-18-54.jpeg
  • 99vcpr48w9jwkoh-whatsapp-image-2023-11-27-at-13-20-10.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.