Zdravá krása - jak na aknózní pleť

1gtmthn4s2o-kocka4.jpg

Alena Nováková

Zabývám se alternativní, celostní, ortomolekulární a preventivní medicínou. Pomáhám lidem na jejich cestě k sobě, na cestě k uvědomění a následnému uzdravení na Více o lektorovi »

1gtmthn4s2o-kocka4.jpg

Alena Nováková

Zabývám se alternativní, celostní, ortomolekulární a preventivní medicínou. Pomáhám lidem na jejich cestě k sobě, na cestě k uvědomění a následnému uzdravení na Více o lektorovi »

1gtmthn4s2o-kocka4.jpg

Alena Nováková

Zabývám se alternativní, celostní, ortomolekulární a preventivní medicínou. Pomáhám lidem na jejich cestě k sobě, na cestě k uvědomění a následnému uzdravení na Více o lektorovi »

7fdgfewrdao9ha6-hanicka-zdravakrasa-individual.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Začnu příběhem, který se stal...

Na úvodní fotce kurzu je moje sestra. Už v době brzkého dospívání velmi trpěla na aknózní pleť. Zvláště u mladých lidí je tento projev brán velmi negativně, často může vést ke ztrátě sebevědomí, pocitu méněcennosti či nedostatečnosti. Toto období nemine (bohužel či naštěstí?) nikoho, ani mladé ženy (někdy ještě dospívající dívky), ani mladé či dospívající muže. Někomu pomůže dermatolog, jiným psychosomatika, příčina vzniku akné je však vždy uvnitř

Když byla sestra nešťastná z toho, kolik nového akné se opět vytvořilo, podívaly jsme se na to společně a do hloubky. Vysvětlila jsem jí, jak o pleť pečovat, organismus jsme podpořily i vnitřně a začaly se dít zázraky. Netrvalo dlouho a pleť se krásně vyladila, odeznělo i pár dalších zdravotních výzev. Zmizelo nadměrné maštění pleti a obličej je nyní krásně zářivý. Na fotce za to může samozřejmě super nasvícení a profi fotograf, nicméně fotka je neretušovaná, prostě pupínky zmizely a místo nich se objevil rozzářený úsměv.

Takto jsem následně pomohla i dalším jejím spolužačkám a spolužákům. U spolužáků přišly tedy spíše maminky poprosit o radu: "Co s tím?". Odcházely spokojené a o to nadšeněji mě o pár týdnů později viděly a referovaly, jak už nyní jsou rozdíly viditelné... Dává mi to celé smysl, jsem šťastná, když vidím téměř doslova hmatatelné výsledky a HLAVNĚ mladé šťastné a nezakomplexované človíčky. Není to jen o kráse, je to i o přístupu k sobě samé/mu, mít se rád/a takový/á jaký/á jsem. Celostně pomáhám lidem nejen s jejich krásou, ale i se zdravotními výzvami, nezpracovanými emocemi a vztahy.

A nyní máte možnost dozvědět se odpovědi nejen na otázku "Co s tím?" i vy! Zabývám se zdravím a krásou komplexně, jelikož tyto oblasti jsou velmi propojené.

Pro koho je individuální kurz určen...

 • Pro všechny, kteří mají výzvy na svém obličeji nebo obličeji svých dětí (problematická pleť - suchá, mastná, aknózní,...) a chtějí tyto výzvy dlouhodobě vyřešit.
 • Pro ty, které trápí různé vyrážky, boláky... A že jich s nošením roušek přibylo...

Individuální kurz pro vás není, pokud...

 • Jste se svou pletí spokojeni a nepotřebujete nic měnit.
 • Vám stačí pouze teoretický výklad.

Jak individuální kurz probíhá?

 1. Nejprve si specifikujeme, jaké projevy vás konkrétně trápí (telefonicky/mailem/osobně).
 2. Domluvíme se na termínu a místě setkání. V minulosti se mi velmi osvědčilo, když přijdu přímo já k vám domů (zvláště pokud se jednalo o dospívající mládež). Stále to pro mě není problém, ale taktéž vás mohu pozvat k sobě, vše je možné. Záleží na domluvě.
 3. V domluvený termín se sejdeme, v případě zájmu vám rozklíčuji vámi používané kosmetické prostředky dle složení, řeknu základní principy, dle čeho se v obchodech vyznat, abyste neplatili zbytečně více a za méně kvalitní přípravky. Pokud nepoužíváte žádnou kosmetiku, nevadí, podíváme se na to, proč se i přesto děje na vašem obličeji to, co se děje. Provedu diagnostiku obličeje a vyčistím vám hloubkově pleť. Bude to velmi praktické a především co nejvíc sestavené přímo vám na míru.
 4. Na konci sestavíme plán s akčními kroky, abyste se ve všech těch informacích neztratili.
 5. Zašlu vám mnou vytvořené materiály, abyste se mohli k poznatkům vracet a začleňovat do svého života to, co s vámi bude souznít.

Délka setkání je 1,5 hodiny.

Co je (či může být) součástí individuálního kurzu?

 • Rozklíčování používaných kosmetických přípravků dle složení.
 • Seznam vykřičníků, na co si dát při výběru vašich kosmetických přípravků pozor.
 • Diagnostika pleti - oslabené orgány a jak pracovat na jejich regeneraci.
 • Řešení zdravotních výzev, které s pletí přímo souvisí, a možná se dostaneme i úplně jinam :).
 • Dokonalé a zároveň šetrné čištění pleti - ošetření pleti revolučními přístroji Zeitgard.
 • Detoxikační maska - hloubkové vyčištění.
 • Postupy při šetrném odličování.
 • Přirozená krása a líčení.
 • Denní péče o pleť.
 • Know how Jak být sama sobě tou nejlepší kosmetičkou.
 • Způsob, jakým pleť funguje a co se děje ve spodnějších vrstvách. 
 • Předání velké spousty zkušeností, nápadů a rad.

Pokud vám zde něco chybí, zkuste mi napsat. Pokud se budu cítit dostatečně fundovaná, ráda doplním do nabídky a určitě se domluvíme. Setkání uzpůsobím individuálně dle dohody.

Těším se na vás :).

S láskou A.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.