1gtmthn4s2o-kocka4.jpg

Alena Nováková

Na Naučmese od 22. 8. 2019.

Jsem umělkyně svého barevného života. Ráda se neustále učím novým věcem a mou obrovskou vášní je odjakživa malování barvami. Věnuji se také s obrovskou láskou zdraví a kráse. Na své cestě jsem se již před 8 lety začala zajímat o spojitosti mezi emocemi a nemocemi, o propojení těla i duše a poslouchání svého hlasu uvnitř. Jsem přesvědčená, že vše máme v sobě a pokud převezmeme zodpovědnost každý za svůj vlastní život, snáze jej pak můžeme sami měnit, uzdravovat se a jít si za svými sny. Díky tomu jsem se specializovala na celostní medicínu a pomáhám lidem s jejich zdravotními výzvami. Ráda dělám věci na 200 % a také jinak, což již ocenilo několik desítek lidí, kterým jsem pomohla se zdravím, krásou či nastavením jejich mysli.

Studovala jsem a ještě studuji (navazující magisterský obor) na VŠCHT. Pronikla jsem díky tomuto studiu do krás chemie a mikrosvěta. Získala jsem tak objektivní náhled mj. na složení výrobků. Ráda bych prostřednictvím svých kurzů sdílela znalosti a zkušenosti, které jsem za ty roky posbírala.

Celý náš život je jen a jen o nás a o tom, co si dovolíme. Proto si dovolme jít tam, kde budou naše potřeby vyslyšeny a naplněny. Teprve když je člověk naplněný a šťastný uvnitř, může tuto krásu šířit dál do světa.

Kurzy spojené se zdravím a krásou jsou zážitkové, protkané příběhy a kazuistikami. Spolupracuji s firmou LR Health & Beauty a.s., která skvěle podporuje moji myšlenku kvalitními produkty. Stále však zůstávám objektivní a otevřená i jiným značkám a některé kombinuji. Žádná firma nemá vše, to by bylo příliš jednoduché.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?