Zázrak jménem kokosový olej

7938900-screenshot-2016-07-08-15-26-11.png

Michal Turna

Něco o mně? Prostě mě baví lidské tělo! :) Sám na sobě jsem si však vyzkoušel, že ne všechny běžně známé vzorce musí fungovat na každého. V mých kurzech se Více o lektorovi »

8498590-snimek-obrazovky-2016-03-26-v 16-33-16.png

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 23 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kokosový olej je v našem kraji považován za velmi exotickou surovinu, ale ve světě už je mnohdy označován za super-produkt. Ať už se o něm hovoří ve spojistosti se stravou či pěčí o tělo, tak je o něm mluveno jen a jen v superlativech.

 

O čem si budeme povídat?

Představíme si několik oborů, které jsou často v našich životech předmětem trápení. Ukážeme si tedy jak a proč užívat kokosový olej, abychom se problému zbavili a byli zase o kus spokojenější :)

 

V jakých oblastech mi dokáže kokosový olej pomoci?

Kokosový olej?

Na zahřátí si povíme, jak kokosový olej vzniká a odkud se bere. Poté si povíme mnoho důvodů, proč je kokosový olej tak skvělý a proč stojí za to věnovat mu pozornost.

Hubnutí

Nadváha je obrovský problém dnešní populace, a ikdyž si to mnozí neuvědomují, tak je tímto zásadně snížena kvalita života. Pár tipů a triků, jak díky použití kokosového oleje hravě zhubnout a využít všech jeho výhod a kvalitních živin. Netušíte, proč vás honí mlsná? Povím vám to a hravě s tím zatočíme.

Akné

Často děláme z komára velblouda, ale někdy stačí jen se rozhlédnout a zamyslet se. Napadlo vás, že příčina akné či nezdravé pokožky může být v malinkém detailu? Naučím vás, jak dát pleti to, co opravdu potřebuje.

Alergie

Existují zdravotní potíže, na které si po nějaké době zvykneme a bereme je jako součást našich životů. Kýchání, rýma, pálení očí, bolesti břicha či svědění - vše má svou příčinu a mnohdy si lidé některé souvislosti ani neuvědomují. Použitím kokosového oleje se dají alergické reakce odstranit či alespoň redukovat.

Diabetes

Už jste léta smíření s tím, že cukrovku budete mít taky, protože jí trpí dědeček i tatínek? Co se díky jednoduchým zásadám této chorobě vyhnout? Znám tajemství národů, kde se kokosový olej a příbuzné produkty konzumují denně - cukrovkou netrpí!

Alzhaimerova choroba

Zajistit ideální palivo pro mozek není s kokosovým olejem problém. Ve chvíli, kdy ostatní zdroje selhávají, tak tento zázračný tuk exceluje!

Záněty a kloubní onemocnění

Mohou zasáhnout celé naše tělo a jsou velmi zákeřné. Záněty nezpůsobují jen bolesti, ale podílí se i na devastaci celého organismu. Díky účinkům tuků obsažených v kokosovém oleji lze přemoci i závažná onemocnění, která se pro současnou medicínu zdají být neřešeitelná.

Štítná žláza

Bez správně fungující štítné žlázy nemůže ani lidský organismus správně fungovat. Ovlivňuje růst, vývoj a vlastně i chod celého těla. Nahraďte běžné oleje tím kokosovým a dopřejte mu tak kvalitní živiny, které zamezí dalšímu poškozování těla nevhodným obsahem některých olejů.

Odborníci o kokosovém oleji

Přemýšlejí o stravě a fungování těla podobným způsobem, jako já. A stejně jako já, se o tom nebáli promluvit. Několik odborníků se o kokosovém oleji vyjádřilo - shrneme si jejich výroky...

Péče o tělo a osobní hygiena

Napadlo vás někdy, že deodoranty, krémy, zubní pasty, repelenty a další přípravky, které kupujeme v drogeriích mohou obsahovat škodlivé látky? Představím vám několik receptů na přírodní a zdravotně nezávadné hygienické výrobky.

 

Není to jen o kokosovém oleji...

Jelikož jsou mezi výše uvedenými body určité spojistosti, tak se absolvent kurzu dozví mnoho věcí o fungování lidského těla a o stravě, kde kokosový olej často dohání nedostatky a zachraňuje napáchané škody konzumací velmi nevhodných potravin.

Kurz je určen pro každého, kdo chce zkusit o kousek lepší život. Zazní obrovská spousta informací a každý si odnese trochu jiné postřehy, protože tělo a potřeby každého z nás jsou odlišné.

 

Co mi kurz dá? 

Zásadním bodem kurzu je, že mnohým dokáže změnit život...

 

 

Darovat je krásné! Proto daruji jedno místo na kurzu skrze Hearth.net - mrkni, jestli je ještě volné místo volné ;)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.