Zatoč s časem - Rady, tipy a triky jak si uspořádat den

9vywlaiwf296993-foto-bilkova-dana-snizena-velikost.jpg

Dana Bílková

Jsem šílenec. Bavím mě všechno a do všeho se hrnu. Kamarádi a známí se mě často ptají, jak to dělám, že mám tolik aktivit, stíhám to a nezblázním se z toho? Letos jsem začala chodit do kurzu Podnikni to! na VŠCHT Praha, Více o lektorovi »

281rryql2e69jal-zatoc-s-casem-db-hlavni-fotka-do-detailu-kurzu-kopie.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Určitě se Ti někdy stalo, že jsi nestíhal/a. Nebo s tím neustále bojuješ. Prokrastinace je Tvoje úhlavní nepřítelkyně, která se Tě drží zuby nehty. Přes to chceš zvládat víc, ale nemáš na to kapacitu. Tady práce jedna, případně druhá, tady škola a kamarádům stále rušíš schůzky. Na koníčky nebo na odpočinek už nezbývá čas vůbec. Úkolů je tolik, že se ti do ničeho nechce a nejradši bys strávil/a den v posteli. Pak ti na okno klepou výčitky a nemůžeš se jich zbavit. 

Chceš to změnit? Pokud Tě zajímá seberozvoj a chceš se posouvat dál, tak první kurz z pořadu Zatoč s časem může být pro Tebe dobrým startem! 

 

Stručné body kurzu:

Prokrastinace
Sebedisciplína
Rozhodování
Plánování
Rušivé vlivy (bonus když zbyde čas)
 

Pro koho je kurz určen?

Pro ty, kteří chtějí efektivněji využívat svůj čas a mít víc duševního klidu a pohody. Pro ty, kteří si s časem nevědí rady a nemají pro jeho uspořádání žádný systém. Pro ty, koho zajímá, jak s časem pracuji já a chce se inspirovat.

 

Co s sebou?

Dobrou náladu
Chuť se vzdělávat
Papír a tužku / Notebook 
Čas i po kurzu na nezávislou diskuzi (dobrovolné)
 

Poděkování

Děkuji Naučmese týmu za možnost pořádat svůj první kurz na jejich portálu. Děkuji kolegům z Podniknito! na VŠCHT Praha, že mi dávají sílu a podporu. Děkuji všem kamarádům a známým, kteří mi dávají zpětnou vazbu.

Doprovodné fotky

  • 2miwhx9yl3kdbd4-img-20200413-171323.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.