9vywlaiwf296993-foto-bilkova-dana-snizena-velikost.jpg

Dana Bílková

Na Naučmese od 14. 4. 2020, vedl/a kurzy pro 10 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

Jsem šílenec. Bavím mě všechno a do všeho se hrnu.

Kamarádi a známí se mě často ptají, jak to dělám, že mám tolik aktivit, stíhám to a nezblázním se z toho?

Letos jsem začala chodit do kurzu Podnikni to! na VŠCHT Praha, kde jsem si hledala podnikatelský záměr. Po průzkumu jsme zjistila, že hodně lidí nestíhá práci, přátele, zábavu, rodinu, odpočinek. Zároveň chtějí mít všechno hned. Donutilo mě to zamyslet se nad tím, co a jak mě funguje, abych stíhala všechno co chci a zároveň zvládala i odpočívat.

Díky čtení knížek, blogů, skupin se zaměřením na seberozvoj a time-management, kurzu od Make it easy a pozorováním sebe samé, jsem si našla různé metody a návyky, které během dne používám, aby mi všechno vycházelo a měla jsem duševní pohodu.

Mám zálibu v popularizaci chemie na VŠCHT Praha, vedu Chemický kroužek, improvizační skupinu Chempro a nově Klub hráčů, sama improvizuji a jsem herečkou, scénaristkou a režisérkou amatérského divadelního spolku DI(v)OCH. Docházím na Dialogické jednání na DAMU. Studuji na VOŠP ve speciálním certifikovaném kurzu. Začala jsem chodit do kurzu šití, od té doby doma šiju - teď hlavně roušky. Taky, když to jde, chodím ráda na hudební akce, do kina i do divadel. Učím se Shuffle. Do toho organizuji studentský festival Lesamáj, divadelní přehlídku Dospělí dětem a letní dětský tábor. Taky chodím ráda s kamarády posedět nad sklenkou vína.

Aktivit mám mnoho a ten čas je potřeba efektivně rozplánovat. A proto jsem začala touto problematikou zabývat a pro začátek vytvořila krátký kurz Zatoč s časem se zaměřením na rozplánování dne.

Děkuji Terce Bultasové a Filipu Kardovi, že mají se mnou trpělivost a pomáhají mi. 

Dana

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.