Základy reálné sebeobrany

4382550-pm.jpeg

Petr Moučka

Moje firma vyškolila v kurzech sebeobrany a první pomoci již více jak 12 tisíc lidí. Z toho již 71 jsme přímo zachránili život a bezpočtu dalších jsme pomohli se kritickým situacím vyhnout. S vlastním stylem jsme se Více o lektorovi »

20150302-114731-komiks.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Znáte ten pocit úzkosti, když se vracíte večer domů? Ten nepříjemný pocit, že jde možná někdo za Vámi?  Ignorovat možná nebezpečí není rozumné ani chytré.

Nerozhoduje jakou máte kondici, či kolik je Vám let. Se systémem SORUDO získáte jistotu, že se ubráníte.

Budu k vám přistupovat citlivě, nikdo na Vás nebude křičet nebo po Vás chtít věci, které jsou proti Vaší přirozenosti. Každá Vaše otázka bude zodpovězena. A rozhodně to nebude suchá teorie, vše si osobně vyzkoušíte a ještě se u toho budete skvěle  bavit.

Víte, jak reagovat na nejčastější napadení, která Vás mohou potkat?  Prevence a správné zhodnocení situace je pro Vaše bezpečí to nejdůležitější.

Přijďte se přesvědčit, jak na tom doopravdy jste. Ukáži vám, které techniky fungují a že i Vy se můžete zvládnout ubránit.

Navíc zjistíte, proč je důležité propojení sebeobrany a první pomoci a naučíte se zachránit člověka v bezvědomí.

Na kurz s sebou potřebujete jen sportovní obuv, pohodlné oblečení a vodu. Chcete se zeptat na více informací? Napište níže do sekce Dotazy ke kurzu.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?