Na Poříčí 12, Praha 1, Praha (mapa)

už jen 8 účastníků a kurz se uskuteční

Zbývá 18 míst

Přihlášení účastníci

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Se vším jsme počítali a připravili jsme pro Vás vše co budete potřebovat. To co si potřebujete zajistit Vy je jen dobrá nálada a chuť něco objevit. Tento workshop si užijete nejvíce tak, že budete maximálně přítomní a aktivní. S tím Vám umíme pomoci :-).

Začínáme přesně v 17:00, bude tedy fajn, když se sejdeme o něco dřív. Pokud to bude možné, dole na recepci pro Vás necháme zprávu s heslem "SÍLA ZÁMĚRU", abyste se mohli doptat, kde na Vás čekáme. Kdyby ani to nevyšlo, dojdeme si pro Vás a dovedeme Vás až k nám. Kurz povedeme koučovacím způsobem. Máte se na co těšit.

Tento workshop je levelem 2. První zkušenost jme si prožili a je čas do toho šlápnout. :-) Zapomeňte na chytré poučky a vyčtená moudra z knížek. Předpokládáme, že i Vy se vzděláváte a jste nabití vědomostmi. Tentokrát zažijete nefalšovaný koučovací přístup. Zodpovězením metodicky kladených otázek objevíte tu skutečnou pravdu jak o sobě, tak i o vlastním přístupu k oblasti dosahování výsledků. 

Ve čtyřech blocích Vás metodicky provedeme teritoriem, do kterého by rád vstoupil každý, ale tak nějak stále chodí kolem. Ale my máme ten správný klíč k těm správným dveřím. Co je za těmi Vašimi dveřmi? Jdeme za známé hranice :-)

Nenecháme Vás chvíli v klidu a slibujeme, že si odnesete spoustu uvědomění. To bude mít mnohem větší hodnotu, než si poslechnout to co už víte. Přijďte si s námi odvážně odkrýt své možnosti a skutečný potenciál. 

Workshop je vedený členy týmu koučů Život jako hra:

Pavel Ležák, ACC

Mgr. Michael Havlík, ACC

Dosahování výsledků pro Vás bude s využitím Síly záměru jasnější, energičtější a zábavnější. Tento workshop je sestaven tak, abyste si odnesli zásadní uvědomění, ale také zcela nové přesvědčení o svých možnostech. 

Workshop je koncipován na 2 - 2,5 hodiny s krátkou přestávkou. Během workshopu budeme sledovat Vaší míru pozornosti a dohlédneme na to, abyste si odnesli plnou hodnotu. Těšíme se na Vás. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.