Workshop „Síla záměru“

22xrpjagr0q-uvodni-obrazek.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Tento workshop je levelem 2. První zkušenost jme si prožili a je čas do toho šlápnout. :-) Zapomeňte na chytré poučky a vyčtená moudra z knížek. Předpokládáme, že i Vy se vzděláváte a jste nabití vědomostmi. Tentokrát zažijete nefalšovaný koučovací přístup. Zodpovězením metodicky kladených otázek objevíte tu skutečnou pravdu jak o sobě, tak i o vlastním přístupu k oblasti dosahování výsledků. 

Ve čtyřech blocích Vás metodicky provedeme teritoriem, do kterého by rád vstoupil každý, ale tak nějak stále chodí kolem. Ale my máme ten správný klíč k těm správným dveřím. Co je za těmi Vašimi dveřmi? Jdeme za známé hranice :-)

Nenecháme Vás chvíli v klidu a slibujeme, že si odnesete spoustu uvědomění. To bude mít mnohem větší hodnotu, než si poslechnout to co už víte. Přijďte si s námi odvážně odkrýt své možnosti a skutečný potenciál. 

Workshop je vedený členy týmu koučů Život jako hra:

Pavel Ležák, ACC

Mgr. Michael Havlík, ACC

Dosahování výsledků pro Vás bude s využitím Síly záměru jasnější, energičtější a zábavnější. Tento workshop je sestaven tak, abyste si odnesli zásadní uvědomění, ale také zcela nové přesvědčení o svých možnostech. 

Workshop je koncipován na 2 - 2,5 hodiny s krátkou přestávkou. Během workshopu budeme sledovat Vaší míru pozornosti a dohlédneme na to, abyste si odnesli plnou hodnotu. Těšíme se na Vás. 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?