Využití sušičky ovoce
Pavla Fialová
Mám ráda přírodu a nechávám se jí často inspirovat. Taky ráda spojuji nové informace se starými moudrostmi a dovednostmi a snažím se to vše uplatnit v našem Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Máte rádi ovoce, zeleninu a semínka na různé "usušené" způsoby? Pokud máte doma sušičku na ovoce nebo troubu s regulací teploty, pak je první bod k úspěchu splněný.
Na kurzíku se naučíme, co všechno se dá z různých surovin udělat. Řekneme a ukážeme si, jak se to udělá a taky budeme ochutnávat!
S sebou si vemte něco na poznámky a nádobku nebo třeba papírový sáček na "vzorky" s sebou.
Jak se k nám dostanete?
Bílovice jsou kousek za Brnem, směrem na Adamov přes Maloměřice a Obřany. Využít můžete třeba vlak (12 minut) směr Adamov, či MHD (bus č. 75, 20 minut ze Staré Osady).
Těším se na vás!
PS: Domácnost s námi sdílejí dvě kočičky
Další zajímavé kurzy
Posuňte své prezentace na vyšší úroveň
Brno ,
Social media marketing 2017
Kdekoli v ČR ,
Kaj džas, more? (Minikurz romštiny)
Webinář - online ,
Používejte Word chytře 1
Brno ,
Plánujte s metodou OKR: zaměřte se na to nejpodstatnější
Webinář - online ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Meditace pro normální smrtelníky, ne pro mnichy
Praha ,
Improdílny - Otevřené tréninky improvizace
Brno ,
Smysluplné rozhovory
Brno ,
Koktejly jsou věčné II
Praha ,
Jeden koktejl nestačí
Praha ,
Pro mě jako pro člověka co o sušičce teprve uvažuje a nemá žádné zkušenosti naprosto ideální kurz, vše od základu až ke konkrétním vychytaným receptům. Bylo to příjemné i s výletem do Bílovic :).
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: