Vyjednávání (i) pro introverty

2edej0g03lx-hebnar-vysek-e1530636815167.jpg

Jan Hebnar

Jmenuji se Hozna a jsem chci, abychom všichni – tedy pro tento okamžik alespoň já a ty líp žili. A to ve všech ohledech. Abychom víc tvořili to, co má cenu tvořit. Víc se potkávali s těmi, se kterými se potkat chceme a Více o lektorovi »

8foxtry9u1y-2jzs1y98gea-handshake-3378251-960-720.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jestli tě vyjednávat nebaví, tak to si rozumíme. Byl jsem na tom stejně, jako ty.Vždycky jsem vyjednávání nesnášel. Nesnášel to slizké přetahování, ty polopravdy (nikdy nebourané auto, pche), ty rozpačité pomlky po zdvořilé žádosti o slevu. Fuj.
A tak jsem se vyjednávání vyhýbal. A vždycky jen kýval na první nabídku. Než jsem si uvědomil, že tím trpím já, moje práce i moje rodina. A tak jsem se vyjednávat naučil. A dnes to umím a vyjednávám docela rád. Tebe to naučím taky na semináři Vyjednávání i pro introverty.
Na semináři se naučíme vnímat vyjednávání jako hru, která není ani o vás, ani o tom druhém osobně.
A taky jako dovednost, kterou může trénovat – může se vyjednávání učit, být v něm lepší (byť začínám s velkým handicapem) a překonávat se (a to já mám naopak opravdu rád).
Chtěl bych, abys vyjednávání vnímal stejně tak. Abys nedoplácel na to, že jsi vždycky ten „hodný“, který nakonec všechno odkývá. A pak se proklíná, komu zas co slíbil, co zase od koho koupil, nebo jak hloupě se toho a čeho zbavil.
Na semináři Vyjednávání i pro introverty pro tebe mám několik zásadních tipů, jak se stát lepšími vyjednavači a to i přesto (nebo spíš právě proto), že vyjednávání nemusíš.

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kteří vyjednávají. Doma, v práci, ve škole a mají pocit, že jim to tak úplně nejde. Že vždycky tahají za kratší stranu provazu a že pak odcházejí naštvaní a frustrovaní.

Co se naučíte

  • Jaký jsi vlastně ty vyjednavač (co jsou to vyjednávací styly, který je tvůj a co to znamená v reálu)
  • Jak funguje ve vyjednávání přetahovaná a jaké triky na tebe zkouší (a jaké můžeš použít ty)
  • Jak odhalit co druhá strana opravdu potřebuje a že to není vždy to, co chce
  • Jak nabídnout víc než se na začátku zdá, že máš (abys toho taky víc dostal)
  • Jak to celé brát s nadhledem a jak si vyjednávání užít (nebo se ho aspoň nebát)

Moje motto

Zkus to, co můžete ztratit? Jedna věc je jistá, když to aspoň nezkusíš, nic se nezmění.

V ceně kurzu

Nechci kurz jen odmluvit a ádijé. To není můj styl – chci, aby každému jednomu z účastníků – který o to bude stát a odpracuje si svůj díl - můj kurz zásadně proměnil život. Chci si v tom být naprosto jistý. Takže když přijdeš, ještě ode mne dostaneš:
2x30 minut online koučink (možná jsem na to zapomněl, ale jsem taky certifikovaný kouč)
E-book „Vyjednávání (i)pro introverty“ se shrnutím kurzu jako tahák pro budoucnost

O lektorovi, tedy o mně

Jmenuji se Honza a jsem chci, abychom všichni – tedy pro tento okamžik alespoň já a ty líp žili. A to ve všech ohledech. Abychom víc tvořili to, co má cenu tvořit. Víc se potkávali s těmi, se kterými se potkat chceme a dokázali se vyhnout těm, u kterých to tak není. Ztráceli méně času na tom, co není důležité a více ho vkládali tam, kde to smysl má. Tohle je moje poslání.
A už teď ti děkuji, žes mi dal první šanci.
No a jinak jsem taky podnikatel, lektor, bývalý diplomat, manažer, úředník a kouč. Jo a mám i nějaké ty tituly před a za jménem, kdyby to někoho zajímal (ale nemyslím).

Doprovodné fotky

  • 2l9z0iu8teg-vyjednavani.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?