Vygumuj svou nejhorší vzpomínku metodou EFT

8thmrw07ojf-profilovka-naucmese.png

Magda Zavřelová

Ahoj. Jmenuju se Magda Zavřelová. Před několika lety jsem prožila zlomovou životní krizi, ze které mě doslova vytáhla metoda EFT, o kterou se s Tebou chci podělit.   Když jsem na tuto metodu tehdy... Více o lektorovi »

1z89nsxzic8-screenshot-at-jun-09-10-04-51.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Veškeré současné problémy mají svoje konkrétní příčiny v minulosti.

Zejména v útlém dětství (cca do sedmi, resp do čtrnácti let) si na základě prožitých zkušeností utváříme veškeré svoje představy o tom, jak funguje svět okolo nás, jak je bezpečné na něm žít a jaké místo v něm patří nám. Vymezíme si svoje "komfortní zóny", jakési ohrádky, v jejichž rozsahu se pak zbytek života více či méně spokojeně snažíme existovat. Vše, co je za hranicí této ohrady, je jaksi "mimo náš dosah", i když třeba často hovoříme o tom, jak bychom si přáli věci za plotem vyzkoušet nebo ochutnat. 

Pouhé rozhodnutí dělat věci příště "jinak" ale nefunguje. Je třeba odstranit nepříjemné emoce, které nás poznamenaly, a právě to se v tomto kurzu efektivně a jednoduše naučíme.

Nemusíš ovládat žádné nadpřirozené schopnosti ani mít extrémní koncentraci, tato metoda je pro každého, jednoduchá a jasná jako návod na přípravu šálku čaje. Raz, dva, tři. Hotovo.

 

Tak se podívej, zda je tento kurz „to pravé“ právě pro Tebe? 

 1. Existuje ve Tvém životě oblast, kde se Ti opakovaně nedaří?
 2. Chceš na své situaci sám aktivně zapracovat a změnit ji k lepšímu?
 3. Máš rád věci ve svých rukách a rád bys omezil vliv, jaký na Tebe má vnější svět (ano, skutečně to LZE!)?
 4. Cítíš se v nějaké oblasti „zaseknutý“ v šablonách chování, o kterých rozumem chápeš, že Ti neslouží?
 5. Prostě jen v životě jaksi nejsi moc šťastný a jsi  přesvědčený, že si zasloužíš mít a cítit se lépe : ) ?
 6. Cítíš, že za sebou vláčíš břímě minulých zážitků, kterého by ses rád zbavil(a) a vystřelil(a) vzhůru : )  

Seznam se ultrarychle s metodou EFT (kombinace akupresury s psychologickými postupy) a nejkratší možnou cestou k postupům, které Ti pomohou bezbolestně odzbrojit všechny negativní myšlenky a pocity, které na Tebe dotírají i ve chvílích, kdy toužíš po klidu a odpočinku, aniž bys musel podstoupit celé dlouhé studium  této metody.

Jde o revoluční a v ČR zcela neznámou aplikaci EFT, kterou s úspěchem využívají i lidé v oblastech zasažených humanitárními krizemi.
Přijď na kurz a v neposlední řadě se seznámíš s postupem, jak cílit EFT na běžné potíže jako je bolest hlavy, nachlazení, bolesti pohybového aparátu atd.

Na rozdíl od jiných metod (regresní terapie, RUŠ,..) NENÍ TŘEBA PROŽÍVAT TRAUMATICKÉ UDÁLOSTI NAPLNO ZNOVU! Extrémně rychlé účinky díky energetické práci s meridiány tradiční čínské medicíny. Úleva v řádu vteřin až minut!

POZOR: POCITY RADOSTI A ÚLEVY, KTERÉ SE VÁS PO APLIKACI EFT ZMOCNÍ, JSOU SILNĚ NÁVYKOVÉ!! : DDDDDDDD
Součástí kurzu bude i nácvik toho, jak správně volit nejpalčivější témata k práci, aby byl dosah na vnitřní prožívání situací a vnější změnu vzorců chování ve Tvém životě maximální.

K tomu, aby sis odnesl neuvěřitelně silnou pozitivní změnu a postup, jímž se Tvůj život začne měnit k lepšímu doslova v řádu minut, NENÍ TŘEBA ŽÁDNÁ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST NEBO ZNALOST EFT!

Kurz bude probíhat následovně:

Po rozdání materiálů a vzájemném představení se:

 1. Rychlé seznámení s přínosy energetické medicíny (do jejíhož okruhu EFT spadá) a vědecky prokázané benefity jejího užívání + osvětlení    medicínsky podložených principů, jak negativní emoce postihují tělesné zdraví a proč je užitečné naučit se je rozpouštět a nikoliv jen potlačovat.
 2. Nácvik toho, jak zvolit první téma k práci - vzpomínku, která (byť podvědomě) omezuje pocit radosti v běžném životě každého účastníka včetně krátké diskuze.
 3. Osvojení si základního postupu EFT Klepání a praktické předvedení jeho použití na fyzické potíže.
 4. ...přestávka...
 5. Na příkladu dobrovolníka předvedení aplikovaného EFT na traumatickou (rozuměj nepříjemnou, nemusí jít o závažné trauma, úraz atd..!) vzpomínku.
 6. Samotná práce jednotlivců ve dvojicích pod mým dohledem.
 7. Dle časové náročnosti závěrečné zodpovězení otázek týkajících se Tvých konkrétních problémů a jak na ně s EFT úspěšně cílit.

Přijď, každý, s kým jsem  EFT vyzkoušela, zažil neuvěřitelnou, zdravou a osvobozující euforii, která na rozdíl od chvilkových prožitků uvolnění a úlevy např. po požití analgetik nebo alkoholu či jiných omamných látek, trvá a do nejběžnějších situací přináší změnu, kterou nejeden z mých klientů popsal překvapeně tak, že "najednou to jde, a samo!".

 Těším se na Tebe,

 

                                                                                                                  Magda Zavřelová

 

Zdroj obrázku:  Designed by Freepik

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.