Vše o mateřství a výchově

5n2e2mcvdfqs6sn-jana1.jpg

Jana Mašková

Jsem průvodcem v osobním rozvoji i kariéře, lektorka a terapeutka. Už téměř 20 let se věnuji práci s lidmi. Pomáhám lidem si hledat svou vlastní cestu - tak, aby prožívali naplněný a spokojený život ve zdraví a životní Více o lektorovi »

8ma5otrqaxhvz5m-3eklipsus23h3jd-watercolour-4117017-1280-2.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Online kongres pro ženy a maminky zdarma, kde se dozvíte vše o mateřství a výchově, od chvíle rozhodnutí „chceme miminko“ až do chvíle jdeme do puberty – „umožňujeme našemu dítěti dospět“. 

Můžete se těšit více na 30 skvělých lektorů a odborníků, kteří se rozhodli podpořit ženy a maminky v této době a připravili pro vás sadu inspirativních a podpůrných webinářů/přednášek.

Průběžně aktualizovaný přehled všech lektorů a témat najdete pod tímto odkazem na webu jsemmaminkou.cz

Jak budou online kongres probíhat? 

Vše proběhne z pohodlí tvého domova.

Každý den (v termínu 1.-8.5.2021) ti přijde ráno v 9:00 e-mail s odkazy na jednotlivé webináře. A ty sama si vybereš, který z nich chceš sledovat a kdy ho chceš sledovat (možnost pustit si webináře v čase, který ti vyhovuje, a to po dobu 24 hodin)Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?