Vliv vůní a Feng shui na náš život

5251870-byt.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Jedná se o ucelenou řadu tří propojujících oblastí, které jsou pro náš spokojený život důležité. Témata na sebe vzájemně navazují.  Nelze se pohnout z místa a udělat další krok, aniž bychom si nejdříve neuklidili. Mít však naklizeno, aniž víme co dál, kam nás srdce táhne, je poloviční práce. Pokud kolo rozeběhneme, pak už nám zbývá jen plynout s proudem a harmonizovat a adaptovat se na změny, které přicházejí.

Tři témata, jeden den.

1. Uzdravení

Začněte u sebe a uzdravte se. Zbavte se všeho, co vám neslouží. Rozlučte se s nefunkčními vztahy. Posilte to dobré pro vás. Udělejte čistku. Podívejte se na souvislosti ve vašem životě. Otevřete oči.

2. Životní směr

Pojďme najít vaši novou životní cestu. Začněte znovu kormidlovat svou loď. Naberte správný kurz a dobrý vítr do plachet a vyplujte. Přizvěte na svou palubu ty správné lidi. Přilákejte nové příležitosti do svého života. Otevřete se nekonečnému bohatství Univerza.

3. Harmonizace

Adaptujte se na nové situace. Přijímejte vše, co vám život nabízí. Harmonizujte, vylaďujte a otevírejte se znovu a znovu novým životním kapitolám. Neusněte na vavřínech.

Co se dozvíte:

  • Životní souvislosti – co se mi děje a proč tomu možná tak je. Osvojíte si základní techniky Feng shui a jejich vliv na váš život.
  • Seznámím vás s koučovacími technikami pro snadnější rozhodování a udržení si směru své vášně.
  • Naučím vás, jak využívat energii rostlinných pomocníků při osobním rozvoji.

Počet účastníků je omezen z důvodu zajištění individuálního přístupu ze strany lektorky ke každému účastníkovi a také z důvodu garance zapojení všech do programu.

Jedná se o uzavřenou skupinu do 10 osob.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.