Video kurz

Učíme děti angličtinu s říkankami

9288170-dsc_0032_u.jpg

Petra Vojtová

Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví na FFUK v Praze a pracuji jako překladatelka a lektorka cizích jazyků. Cizí jazyky jsou mi blízké ale nejen Více o lektorovi »

9288170-dsc_0032_u.jpg

Petra Vojtová

Vystudovala jsem obor překladatelství-tlumočnictví na FFUK v Praze a pracuji jako překladatelka a lektorka cizích jazyků. Cizí jazyky jsou mi blízké ale nejen Více o lektorovi »

2dn5wbgh78x551v-hlavni-foto-m.jpeg

12 spokojených absolventů kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Naše cesta k cizímu jazyku

Když se mi narodila první dcera, chtěla jsem, aby si od mala našla cestu k angličtině hravou a přirozenou formou. Aby si ji zažila se vším všudy. Dnes se mohu ohlédnout o osm let zpátky a vidím, že jsme díky našim prvním krůčkům společně urazily velký kus cesty za poznáváním angličtiny.

Anglické říkanky v cizojazyčném rozvoji mých dcer hrály nesmírně důležitou roli. Provázely nás úplně všude. U běžné denní rutiny jako je čištění zoubků nebo oblékání, venku na houpačce nebo na pískovišti. Nebo jsme měly dlouhou chvíli a potřebovaly se spolu jen tak potulit nebo si zařádit. A nechyběly, ani když jsme sáňkovaly, sbíraly kaštany, nebo pozorovaly první rozkvetlé jarní zahrádky. Zkrátka – využily jsme je na sto procent.

Říkanky hrály velkou roli při osvojování cizího jazyka. Naučily moje dcery nejen rozlišovat cizojazyčné hlásky, ale položily jim i základy správné výslovnosti. Byly to právě říkanky, které moje dcery posunuly o krok dál – od poslechu k prvním krůčkům v mluvení. Přidejte se k nám, uvidíte, že říkanky mají opravdu kouzelnou moc!

Co se v kurzu dozvíte?

 • Proč jsou říkanky v cizojazyčném rozvoji důležité a co vaše děti naučí
 • Jaké typy říkanek se dají využít
 • Jak říkanky využít co nejefektivněji v domácím prostředí i venku
 • Jak se od říkanek přesunout k aktivní konverzaci
 • Jakými aktivitami na říkanky navázat

Naše domácí videotéka

Součástí videokurzu je i naše domácí videotéka. Na unikátních záběrech budete mít možnost sledovat, jak vypadají přirozené hrátky s říkankami a jak na něj dítě reaguje v různých situacích. 

Bonusy ke kurzu

Zajímají vás i další přirozené techniky, jak své dítě obklopit cizím jazykem v domácím prostředí? Podívejte se na náš komplexní videokurz Učíme děti angličtinu doma. Při zakoupení kurzu o říkankách máte na tento komplexní kurz automaticky 20% slevu. Kontaktujte mě a já vám zašlu slevový kupón. 

A to ještě není všechno!

Po několika letech aktivního používání anglických říkanek v každodenním koloběhu se mi podařilo nasbírat celou řadu nápadů a tipů, které vaše dítě obklopí angličtinou přirozeně. A vám usnadní cestu k osvojení této techniky.

Pro všechny účastníky kurzu Učíme děti angličtinu s říkankami jsem přichystala speciální

balíček s 30% slevou

Najdete v něm

 • naši velmi oblíbenou říkankovou knížku Little Hand and Finger Plays*, která obsahuje soubor těch nejzábavnějších a nejefektivnějších anglických říkanek pro všechny věkové kategorie
 • sadu tleskacích karet Hand Clapping Games s komiksem, která se vám bude hodit nejen, až vaše ratolest klasickým říkankám odroste.
 • soubor hravých papírových skládanek s doprovodnými básničkami Fold&Rhyme!
 • zdarma vám také zašlu krásně graficky zpracovaný soubor sezónních anglických říkanek pro každou sezonu v podobě našeho e-booku Anglické říkanky.

* Říkanková knížka Little Hand and Finger Plays není součástí tohoto kurzu (je součástí komplexního kurzu Učíme děti angličtinu doma).

 

 

Víš, že Petra vede také tyto kurzy?

Víš, že Petra vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 6fufrisgdcvv82b-dsc-0010-m-logo.jpeg
 • 7r5na53x9tf0d0m-dsc-0031-m-logo.jpeg
 • 4lmrgvevmmld0fz-img-20191202-112519-m-logo.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.