Posuňte své prezentace na vyšší úroveň

4tt7vya749c3q34-david-svoboda-01-small.jpeg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již osmým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

4tt7vya749c3q34-david-svoboda-01-small.jpeg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již osmým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

2760130-2.png
Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

O tomto workshopu

Jedinečná příležitost přihlásit se na kurz o nejaktuálnějších technikách v návrhu a přednesu prezentací, který David školí v Londýně a který vznikl na základě zpětných vazeb účastníků jeho kurzů prezentačních dovedností. 

Na mých kurzech se mě účastníci často ptají konkrétní dotazy, týkající se tipů / vychytávek v prezentování – ať již po formální stránce (slajdy, technika, řeč těla), tak i po obsahové (myšlenka, zaujmutí). Končí to vždy zajímavou diskusí, na jejíž rozvinutí však nezbývá moc prostoru.

Obsah tohoto workshopu je tak trochu dynamický, protože neustále aktualizuje současné dění na poli prezentací (co funguje a co ne).

Dá se říct, že má částečně i formu "poradny" – často totiž účastníci vznášejí konkrétní dotazy ze své praxe, na které se snažíme nalézt řešení. Naučíte se snadným technikám úprav vzhledu slajdů a jejich efektnímu přednášení. Ukážu, které nástroje vám pomohou s inspirací i samotným designem. Naučíte se pracovat s kombinacemi fontů a barev. Probereme častá úskalí sdílení prezentací - české fonty, formáty, offline vs online. Názorně ukážu alternativy bezdrátového prezentování na platformě Apple.

Po tomto workshopu budete schopni tvořit slajdy, které vyniknou mezi ostatními. Dozvíte se, co celkový vjem prezentace ovlivní nejvíce a jaký je efektivní postup při její tvorbě a následném přednesu. Budete umět orientovat se v online nástrojích a využívat je při designu slajdů. Zjistíte, jaké to je prezentovat bezdrátově a co k tomu potřebujete. Už vás nikdy nezaskočí problémy s fonty anebo rozhozený formát.

Co si z workshopu odnesete

Workshop je zaměřen na okamžité přenesení teorie do praxe. 

  • Naučíte se na příkladech jak vytvořit dobře vypadající slajdy.
  • Dozvíte se o skvělých online službách, které vám pomohou s designem.
  • Probereme praktické tipy a triky s fonty - jak je kombinovat, kde je sehnat, jak zajistit kompatibilitu.
  • Zjistíte, kde najít vhodnou grafiku - hi-res vizuály, ikony, infografiku.
  • Naučíte se užitečným trikům v PowerPointu a Keynote.
  • Vyzkoušíte naživo kouzlo bezdrátového prezentování s AppleTV.

    Pozn: Tento workshop není zaměřen na základy práce s PowerPointem/Keynote, ale zaměřuje se na vychytávky v nich. 

Pro koho je tento workshop určen?

Workshop je idální pro všechny, kdo vytváří prezentace a chtěl by je dostat na vizuálně lepší úroveň. Jste-li nováčkem, budete překvapen množstvím dostupných nástrojů, které si budete moci ihned osvojit. Jako profesionál si příjdete na své, když si osvěžíte techniky vizuálního designu, načerpáte inspiraci a seznámíte se s pečlivě vybranými zdroji, které vám ušetří mnoho času. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.