Video kurz

Minimalismus: Zjednoduš si podnikání

78xh7ahxr3k-zjednodusovatel.jpg

Patrik Zouhar

Jsem člověk s otevřenou myslí se zálibou v přírodě, sportu, meditaci, józe a osobním rozvoji. Už jako malý kluk jsem měl potřebu zbavovat se věcí a hledat nová a jednoduchá řešení, která zlepší kvalitu života mně i Více o lektorovi »

78xh7ahxr3k-zjednodusovatel.jpg

Patrik Zouhar

Jsem člověk s otevřenou myslí se zálibou v přírodě, sportu, meditaci, józe a osobním rozvoji. Už jako malý kluk jsem měl potřebu zbavovat se věcí a hledat nová a jednoduchá řešení, která zlepší kvalitu života mně i Více o lektorovi »

2uc6ploeg1tjscl-zjednodus-si-podnikani-naucmese.jpg

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Tento kurz vyvrací mýtus, že k úspěšnému podnikání potřebujete spoustu peněz a neprůstřelný business plán. Ani nemusíte být workoholikem a obětovat práci veškerý volný čas a energii. Trávit každý den v kanceláři deset a více hodin je nejen zbytečné, ale především se podepisuje na tělesném i duševním zdraví, ničí mezilidské vztahy a může být příčinou deprese a vyhoření.

Naučte se odmítat většinu zakázek, říkat svým klientům NE, dělat méně a být v práci šťastnější. Nechte se inspirovat příběhy úspěšných firem, které porušily zažitá pravidla a šly svou vlastní cestou. Podíváme se na podnikání z jiné, lehce provokativní perspektivy. A možná zjistíte, že toho k pracovní spokojenosti potřebujete méně, než si myslíte.

Vyzkoušejte si podnikatelský minimalismus v praxi a váš pohled na svět byznysu už nikdy nebude takový jako dřív!

Co na kurzu zjistíte?

  • 20 užitečných tipů, jak využít minimalismus v podnikání.
  • Jaké negativní důsledky může mít workoholismus na váš výkon.
  • Jak vyrušování a rozptylování ovlivňuje vaši práci a jak ho omezit.
  • Proč si nedávat růst za cíl svého podnikání.
  • Proč je dobré ignorovat konkurenci.
  • Jak profesionálně a asertivně odmítat zákazníky.

Jak kurz probíhá?

Délka kurzu je 45 minut. Vizuální prezentace prokládaná praktickými cvičeními odkryje tipy a nástroje pro zjednodušení různých oblastí vašeho podnikání. Na závěr si dáme společnou diskuzi o tom, co vás zajímá.

Kdo jsem?

Jsem zjednodušovatel a minimalista. Dokážu neomezeně dlouho cestovat po světě jen s malým ultralehkým batohem, přežít několik dnů v zimě uprostřed lesa bez stanu a spacáku nebo se za pár hodin kompletně přestěhovat z bytu do bytu jen s osobním autem. Zjistěte o mně víc.

Pro koho je kurz?

Pro freelancery, malé a střední firmy i začínající podnikatele, kteří by se rádi seznámili s principy minimalismu v podnikání.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?