4jwt5lef777anbs-rm-foto.jpg

René Müller

Na Naučmese od 13. 10. 2012, vedl/a kurzy pro 352 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Pamětí a joggingem mozku se zabývá více jak 30 let, přes 25 let předává zkušenosti druhým.

Paměť:

Díky dlouhodobým zkušenostem vytvořil vlastní SYSTÉM 8 pravidel. Díky tomuto systému se dá naučit prakticky cokoliv v krátkém čase,  zeměpis, dějepis, literatura, biologie ad., včetně slovíček cizích jazyků. 

Výrazně klesá stres z učení, uchopení informací je rychlé, zapamatovatelnost až násobná ve srovnání s běžnými způsoby. Systém rozvíjí mentální kondici v profesní i osobní oblasti a to na celý život.

SYSTÉM 5+3 pravidel je velmi hravý, využívá a rozvíjí potenciál každého účastníka, dokonce i ten, o kterém účastník často nevěděl, že ho má.

Řada výsledků je vidět již v průběhu kurzu. Je to dáno tím, že se účastnící dozví, jak k učení, informacím přistupovat.

 

Jogging mozku:

Jedná se o metody, které (dle výzkumu) patří k nejlepším pro aktivaci, akceleraci mozku (křížovky ani sudoku to nejsou).

Tyto metody ještě dále rozvíjejí schopnosti paměti, ale zároveň mají dopad na mimořádná propojení obou mozkových hemisfér, na zhušťování neuronové sítě, tj. na mozek jako takový a tím přirozeně na rozvoj skutečné kreativity.

Jak trénink paměti, tak trénink joggingu mozku, dávají kromě jiného skvělou přípravu na gamifikaci, tj. využívání herních principů ve vzdělávání, firmách, marketingu.

Lektor školí: individuálně, ZŠ, SŠ, VŠ, firemní kurzy, kurzy pro širokou veřejnost.

Z TOP firem např.: KOOPERATIVA, BOSCH, HARTMANN RICO, SIEMENS, IBM, ARCELORMITTAL, O2, KIKA, státní správa, ministerstva ad.

Vede již 16 let klub lidí s roztroušenou sklerózou.

Více informací - www.mamtovhlave.cz

René

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.