Úvod do služby ChatGPT

571l8ck9gm40rj3-portret-7.jpeg

Jan Hromas

Živím se zlepšováním zákaznické zkušenosti, personalizací a celkově vztahy s klienty. Je to nesmírně pestrý obor, který kombinuje obchod, marketing, informační Více o lektorovi »

66ta5m2gcedt2od-dalle-2023-01-12-16-52-18-digital-assistant.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

ChatGPT je chatbot s umělou inteligencí. Rychle si získává pozornost tím, že za lidi píše příspěvky na sociální sítě nebo i celé články. Umí vyřešit logické úlohy nebo programovat. A to v různých jazycích. Možnosti jsou, zdá se, neomezené. Mateřská organizace OpenAI jej uvolnila před několika měsíci. A za pět dní získala první milion uživatelů. Tímto krokem se umělá inteligence demokratizuje, a jejím uživatelům se dostává do rukou mocný a užitečný nástroj. Stojíme na prahu další - informační revoluce.

Připravil jsem kurz, kde se dozvíte co to služba GPTChat je, jak se zaregistrovat, vyzkoušíte si reálné příklady a dozvíte se i o jejích omezeních a etických aspektech používání.

Struktura kurzu:

  1. Základy ChatGPT (jak se ChatGPT trénuje a jak generuje odpovědi, ukázka základní interakce)
  2. Pokročilé funkce ChatGPT (možnosti přizpůsobení, jak lze ChatGPT integrovat do různých aplikací, ukázka pokročilých funkcí)
  3. Příklady použití (Python kód, Raspberry kód, Excel makro, HTML landing page, článek)
  4. Etické aspekty ChatGPT

K čemu pomáhá mně?

Sám službu ChatGPT používám jako alternativu k hledání na internetu, pomáhá mi připravovat základ textů anebo je užitečná na různé tipy a triky v dalších aplikacích (kousky kódu, makra apod.)

Pro koho jsem kurz připravil?

Počítám, že na kurzu budou začátečníci, kteří se chtějí v problematice umělé inteligence zorientovat, chtějí si o ní popovídat a chtějí pomoct s registrací. Technicky zdatní jedinci mohou rovnou skočit na stránky OpenAI a začít průzkum bojem :)

Jak kurz proběhne?

Kurz je připraven jako on-line seminář v rozsahu cca 3 hodiny.

Co je na kurz potřeba?

Otevřené oči, nastražené uši, emailovou adresu a počítač s dobrým připojením k internetu :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.