Úvod do Human Designu: Jak konečně najít sám sebe a svůj ideální způsob fungování

4bvqo2ub1ugli82-profilovka.jpeg

Romana Voříšková

Když člověk podniká srdcem, má vizi, plán a pustí se do práce, může se rychle posunout od snů k realitě, a s láskou a nadšením vytvořit klidně i něco opravdu velkého. Vnímám u lidí i projektů potenciál a příležitosti, Více o lektorovi »

6wchcphhqr4n7hb-navrh-bez-nazvu-8.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Posledních 13 let se pohybuju v online a offline podnikání a mám za sebou zajímavé projekty a cenné zkušenosti. Podobně dlouhou dobu na sobě dost intenzivně pracuju. Poznání sebe sama je pro mě základem všeho. Fungujícího partnerství, vztahu s dětmi, sladěného pracovního týmu a úspěchu celého projektu. Mám kolem sebe TOLIK případů, kdy i velké týmy vedou lidé, kteří nerozumějí sami sobě a svými bubáky nebo toxicitou rozkládají fungující týmy, vztahy nebo torpédují celé projekty.

Human Design jsem objevila v roce 2021. Detailně ho otestovala na sobě, svých blízkých a klientech a nadchla se pro něj. Human design je pro mě spolu s genovými klíči, které vychází ze stejného základu, "game changer". Za poslední rok mě tohle nové poznání posunulo o míle kupředu v tom konečně pochopit sama sebe, svoje nastavení a ideální způsob fungování. Svoje dary a talenty, a linku, která se vine mým životem. Jak se to všechno promítá do mých vztahů osobních i pracovních, příležitostí i fungování s dětmi.

Poznání, které s oběma systémy přichází, je pro mě hlavním kompasem, čím se ve svém životě řídit, co brát na zřetel, abych životem proplouvala v souladu sama se sebou. Je tím prvním, na co se dívám, když mě osloví klient se spolupaácí. Neznám aktuálně lepší a efektivnější nástroj sebepoznání, než je kombinace těchto dvou nástrojů.

Vnímám k jak zásadním změnám a skokům u mě dochází za poslední rok, kdy s oběma intenzivně pracuju a ráda na svém celodenním workshopu předám zdroje, zkušenosti nejkratší cestu jak s oběma začít i vám. 

Více si můžete přečíst i na webu nebo se podívat na moje shrnutí, co HD může do života přinést. K úvodu do Human Designu jsem natočila i 4dílný minicyklus.

KDY Z WORKSHOPU VYTĚŽÍTE NEJVÍC

 • Máte pocit, že v zásadních oblastech váš život pořád "tak nějak drhne"
 • O human designu (nebo genových klíčích) jste se někde doslechli, ale zatím s nimi nemáte praktické zkušenosti
 • Už jste si vygenerovali svůj profil, ale vlastně moc nechápete, co vám říká a co si z toho vzít pro sebe
 • Vedete tým lidí, pracujete v HR, nebo jste freelancer a porozumění lidem a klientům je pro váš úspěch zásadní
 • Pokud si myslíte, že je to "zase nějaká další typologie, co si myslí, že 7 miliard lidí jde hodit do 12 škatulek" a jste otevřeni všem možnostem:)

KDY PRO VÁS WORKSHOP NEMÁ SMYSL

 • Pokud jste pevně usazeni ve svojí hlavě a alternativní úhly pohledu vás nezajímají. Mainstreamové myšlení neočekávejte. Z racionálního skepticismu jsem přešla k víře. Ale pro všechno si hledám svoje vlastní bullet-proof důkazy, toho se držím, moje víra v Život je empiricky založená!:) Věřím v Boha/Vesmír/jak kdo chce, kvantovou fyziku, astrologii i morfickou rezonanci. Jsem otevřená mysl a vítám všechny podobně naladěné. Pokud byste s tímto měli problém, asi bychom si nerozuměli.

CO SI Z WORKSHOPU ODNESETE

 • Strávíme spolu několik intenzivních hodin, kdy se spolu prohrabeme vaší human design mapou a profilem genových klíčů, a prakticky si ukazujeme význam vašeho nastavení a jak se tím ve svém životě a svých okolnostech řídit. Tohle je začátek, ale cesta vede k umění naladit se na sebe, poznat a chápat svoje vzorce a naučit se je ve svém životě používat. Postupně člověku život přestane drhnout.
 • Po workshopu budete mít návod, jak s human designem a genovými klíči dál pracovat, když začínáte, abyste z nich pro poznání sebe sama a svých blízkých vytěžili co nejvíce. Ať už si chcete všechno zjišťovat sami (a zdarma) nebo se chcete základně nachytřit, pochopit co vám nástroje přinesou a chcete doporučení na osvědčené průvodce, kteří vás posunou dál
 • Přístupy do knihovny zdrojů, kterou k tématu spravuju

 KDE WORKSHOP PROBĚHNE A POTŘEBUJU NĚCO S SEBOU?

 • V ceně je:
  • drobné občerstvení
  • neomezený přístup do knihovny zdrojů
  • 50% sleva na konzultaci vašeho podnikání, pokud byste ji někdy v budoucnu potřebovali
 • Ráda pracuju v Locus Workspace v Praze na Vinohradech (Slezská 45), takže se potkáme tam:)
 • Pokud už svoji mapu z Human Designu máte, přineste si ji s sebou. Pokud ne, vygenerujte si ji ZDE nebo pak spolu na začátku workshopu. Základní postup popisuju taky TADY

Máte před přihlášením nějaké otázky? Napište mi!

Těším se na naši cestu!:)

Romana

Doprovodné fotky

 • 39mgwzablhtqzuu-miniatura-hd-uvod.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.