Umění naslouchat (a číst mezi řádky)

4wsazph56l9-dsc2229-kopie.jpg

Radka Evjáková

Jmenuji se Radka. Baví mě objevovat nové možnosti, překonávat limity a překvapovat sama sebe i lidi okolo. V práci, ve sportu, v tanci, ve vztazích... Brzy v životě jsem pochopila, že nejvíce nás všechny limituje naše Více o lektorovi »

4pp19oyss2w-giraffes-627031-1280.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

"Mluvil vždy až jako poslední" Nelson Mandela o svém otci, od nějž se učil umění vůdce.

Ruku na srdce - kolik času skutečně nasloucháte druhým bez toho, abyste už v duchu připravovali svoji odpověď? Slyšet a naslouchat jsou dvě naprosto rozdílné věci. Co to vůbec znamená skutečně naslouchat? Co všechno lze slyšet, když se opravdu soustředíme? A o co přicházíme, když ne?

Jsem lektorka NLP (neurolingvistické programování) a mentální kouč sportovců. Živím se kladením správných otázek a nasloucháním, nasloucháním a zase nasloucháním. Často věnuji větší pozornost tomu, co lidé neříkají než tomu, co říkají. Mezi řádky se totiž obvykle skrývá poklad - podstata sdělení, jádro pudla, kámen úrazu.

Na tomto kurzu vám předám kousek z tohoto umění naslouchat a číst i mezi řádky. Chcete-li lépe porozumět svému partnerovi či partnerce, být lepší vrbou svým kamarádům, nebo konečně pochopit svůj tým nebo svého šéfa - toto je kurz pro vás. Umět pochopit druhé je základním předpokladem fungujících vztahů a také jakéhokoli vedení lidí. Myslím, že se tomu říká taky empatie...

Na kurzu se budeme zabývat jak slovním, tak neverbálním sdělením. Řekneme si, jak skutečně naslouchat a hned si to prakticky vyzkoušíme. Prozradím Vám, na co můžete zaměřit pozornost a proč. Dostanete také zpětnou vazbu o tom, co sami sdělujete světu. Nedílnou součástí je tak určitá míra sebepoznání.

Kurz je interaktivní. V žádném případě se nejedná o přednášku. Připravte se na spoustu praktických cvičení.

Doprovodné fotky

  • 6idvf84yhoa-dsc-0287.jpg
  • 872cux03lgr-dsc-0332.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?