Ukulele pro začátečníky na celý den

20121002-104037-foto.jpg

Pavlína Vargová

Lektorka kytary a ukulele, organizátorka kurzů Veritas Learning. Ráda dělám věci, které mě baví :-D Jednou z nich je otevírání nových možností ostatním lidem. Jako malá holka jsem začala hrát na kytaru. Bavilo mně to a Více o lektorovi »

20121002-104037-foto.jpg

Pavlína Vargová

Lektorka kytary a ukulele, organizátorka kurzů Veritas Learning. Ráda dělám věci, které mě baví :-D Jednou z nich je otevírání nových možností ostatním lidem. Jako malá holka jsem začala hrát na kytaru. Bavilo mně to a Více o lektorovi »

665s75yjp82-dscn4555.jpg
Vojanova 1, Brno, Brno (mapa)

už jen jeden účastník a kurz se uskuteční

Zbývá 8 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 58 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Ukulele je skvělý malý nástroj. Zahrajete na něj jak doprovody svých oblíbených písní, tak také se můžete pustit do klasiky nebo jazzu. Vejde se skoro všude, takže si ho můžete vzít prakticky kamkoliv. A hlavně není příliš drahý, takže pokud ho na vodě utopíte...zvládnete si pořídit rychle nové.

Ne každému vyhovují rychlé intenzivní dvou hodinové semináře a tak je tady novinka. Spolu si projdeme téměř celý šestitýdenní kurz hry na ukulele a ještě si to užijeme. Půjdeme v pohodovém tempu krok za krokem. V poledne si uděláme pauzu na oběd a kávu, pak budeme s chutí pokračovat k cíli. Na závěr si zahrajeme jako velký ansámbl, možná vyzkoušíme i více hlasů....prostě závěr bude patřit vám a jen vy si rozhodnete, jak bude vypadat. 

 

KOMU JE SEMINÁŘ URČEN:

Pro všechny nadšence, kteří se chtějí s ukulele seznámit.
Předchozí zkušenosti s ukulele nebo s jiným nástrojem nejsou nutné. I když samozřejmě, jakákoliv zkušenost s hudbou je nepopiratelnou výhodou.

CO S SEBOU:

Pokud již vlastníte ukulele a ladičku, vezměte si je s sebou. Jestliže tomu tak není, nevadí, na semináři si vše můžete půjčit.

CO NÁS ČEKÁ?

- naučíme se, jak držet ukulele a jak ho naladit (jaké jsou možnosti v ladění)
- projdeme základní akordy (C Am F G7 G E7 Dm C7 A)
- vyzkoušíme si ale i barré - jeden ze strašáků absolutních začátečníků
.- projdeme a vyzkoušíme si v písních nejběžnější rytmy
- naučíme se číst taby a zkusíme si z nich zahrát
- ukážeme si, jak se rozehrát 
- jak si vybrat rytmus pro doprovod
- návod na nejčastější dotaz začátečníků: jak kombinovat zpěv a hru doprovodu
- jak pokračovat doma bez zbytečných chyb

Seminář je určen pro maximálně 12 osob. To umožňuje užít si skupinově hru na ukulele, kdy se společně zasmějeme, zároveň však mi tato menší skupina umožňuje všem zkontrolovat ruce a projít u každé písně celou skupinku a dát každému z ní zpětnou vazbu. 

Oběd není v ceně kurzu. Předpokládám, že využijeme nějaké restaurační zařízení v blízkém okolí. Pauza na oběd je od 12 do 14 hodin. 

Více informací o mně, kurzu nebo ukulele: www.jaknaukulele.cz  nebo www.veritas-learning.cz 

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?