Ukulele pro pokročilé začátečníky

20121002-104037-foto.jpg

Pavlína Vargová

Lektorka kytary a ukulele. Ráda dělám věci, které mě baví :-D Jednou z nich je otevírání nových možností ostatním lidem. Jako malá holka jsem začala hrát na Více o lektorovi »

98mowlx59gjkazy-dsc-0651-e1588439927153.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Seminář pro všechny zájemce o ukulele, kteří již hrají základní akordy a několik rytmů a nechtějí, aby jim písničky zněly pořád stejně. V pohodovém tempu si vše vysvětlíme a vyzkoušíme. Není nutné vše zvládnout na místě, důležité je, abyste pochopili princip, jak cvičit dál. V poledne si uděláme pauzu na oběd a kávu a odpoledne se vrhneme na další polovinu semináře. 

PRO KOHO:

Seminář je určen všem zájemcům, kteří již zvládají základní akordy C Am F G nebo G7 (ideálně také E7 a Dm ale není to nutné). Ostatní si vysvětlíme na místě. Zlehka se dotkneme běžných rytmů, ale opět není nutné si dělat hlavu, pokud ještě nějaký není docvičený.

CO NÁS ČEKÁ - více informací ve videu zde

  • VYBRNKÁVANÉ DOPROVODY - některým písničkám více sluší, když struny hrajeme postupně jednu po druhé. Ukážeme si správný úhoz, několik variant, které mám ráda; a samozřejmě si jednotlivé varianty vyzkoušíme při doprovodu písniček.
  • BARRÉ AKORDY - jeden ze strašáků začátečníků, tak tedy projdeme několik akordů, kde se hrají jedením prstem více strun, zapojíme je do písniček, ukážeme si, v čem jsou barré akordy skvělé a proč je dobré je umět
  • CHUCKING - abychom neusnuli z těch pomalejších písniček, zkusíme si také něco rychlejšího, zapojíme tlumení v pravé ruce
  • zdokonalíme hru z tabů (pokud ještě taby neumíte, nevadí, naučíme vás)
  • vyzkoušíme si rychlejší doprovod (tedy zrychlit doprovody, které asi už umíte)

CO S SEBOU:

Ideálně ukulele a ladičku. Po domluvě ale lze zapůjčit oboje na místě. Pak už jen dobrá nálada a chuť zkoušet nové věci.

Seminář má kapacitu 12 lidí. 

Více o mně na jaknaukulele.cz.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.