U-skutečně-ní novoročních předsevzetí

20140827-164258-2014-08-01-img-0329-edit-upraveno.jpg

Mira Pavel

Lektor a průvodce nejen firemním vzděláváním. Vystudoval Inženýrskou informatiku a zároveň ho baví zážitkové vzdělávání (zkušenostní učení). Rád hledá jiné úhly pohledu, znovuobjevuje to vše člověku při-rozené (tedy to, Více o lektorovi »

20121207-224317-Vykolejený vlak.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak se dostat z vyjetých kolejí (zlo)zvyku? Kolikrát jste si už dali nějaká předsevzetí, že něco ve svém životě konečně změníte? A jak to dopadlo? Povedlo se to? Pokud jo, tak patříte mezi cca 10 % těch úspěšných. No a pro zbývajících 90 % nabízím tento kurz :-)

Proč není vždy snadné v životě něco změnit? Co na změny říká náš mozek? Kde a jaké chyby nejčastěji děláme, že to nakonec nedopadne? Jak návyky či zlozvyky fungují? A hlavně: jak na to tedy jít, aby se nové změny a návyky do našeho života skutečně dostaly?

Co bude na kurzu a co po něm?

Podíváme se na to, co chceme mít v životě jinak, zda to vůbec chceme my sami nebo to chce někdo jiný za nás a jak na to jít, aby se co nejvíce zvýšila šance, že se změny v našem životě "uchytí". Jak návyk funguje a kde je prostor pro jeho změnu? Které návyky nám v životě pomáhají a které nás brzdí?Jak změna několika málo návýků může radikálně změnit náš život?

Druhá část bude silně praktická: Začneme nalezením prvního návyku, který chcete změnit, a společně se do jeho změny už na kurzu pustíme (jen kdo bude chtít). Po kurzu, po dobu jednoho měsíce, budeme realizaci tohoto nového návyku společně sdílet a vzájemně se v tom podporovat (přes e-mail, opět dobro-volně). Využijeme i mnohé další podpůrné principy změn, ale to už předbíhám...

Na závěr se podíváme na 10 návyků potřebných k tomu, abyste byli výkonní, produktivní a měli svůj život pod kontrolou, a na jejich minimalistickou variantu 4 z nich.

Cílem kurzu je skutečná změna - první kroky a pomoc pro ty, co budou změnu opravdu chtít. Literatury a informací na toto téma je dost, ale pokud něco nezačneme dělat jinak i prakticky, budeme mít stále podobné výsledky. Aneb jak říká přísloví: "Jen hlupák čeká jiné výsledky, když dělá věci stále stejně." A možná více pozitivní motto: "Pokud chcete mít v životě něco, co jste doposud ještě neměli, budeme muset udělat něco, co jste doposud ještě neudělali." 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?