Travelling - rozšiř svou slovní zásobu

874nlt5u7v3-7jnu9uir111-ja.jpg

Tereza Majzlíková

Můj příběh začíná na Slezské univerzitě studiem Filologie Italského a Anglického jazyka. Pokračuje studiem v Turíně a Římě, kde se mi doslova otevřely nové obzory. Díky pořádnému osvojení si angličtiny i italštiny jsem Více o lektorovi »

4b1zj4vg4if-what-s-on-your-bucket-list.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se učí angličtinu a nebaví je drtit se slovíčka doma, sám a z knížek. Chtějí se u toho bavit, konverzovat, hrát si, smát se. Garantuji Vám, že při interaktivním studiu se nové vědomosti dostávají do hlavy mnohem snadněji.
  • Pro ty, kteří chtějí/potřebují obohatit svou slovní zásobu o specifická slovíčka a fráze z oblasti cestování, aby už je nemuseli obcházet opisem. Kvalitní slovní zásoba vám v angličtině dodá sebevědomí.

ATTENTION! KURZ JE VHODNÝ POUZE PRO TY, KTEŘÍ V ANGLIČTINĚ DOSÁHLI MINIMÁLNĚ ÚROVNĚ B1. Doporučuji i úrovni B2 - hlavně těm, kteří cítí potřebu zapracovat na své slovní zásobě.

Pro začátečníky v angličtině (A1, A2) by mohl být kurz příliš složitý, pokročilejší (C1 a dále) už by se naopak mohli nudit.

Nevíte, jestli spadáte do úrovně B1 nebo B2?

Může Vám napovědět online test.

B1 - středně pokročilý

Dokáže téměř bez námahy komunikovat o tématech z každodenního života v různých časových rovinách - ví jak vyjádřit minulost, přítomnost i budoucnost. Umí si v jazyce poradit s většinou událostí, které nastanou při cestování, v obchodě, restauraci,..Dokáže povídat o svých zážitcích, plánech, umí alespoň stručně vyjádřit své názory.

B2 - Vyšší středně pokročilý

Plynule a spontánně se účastní hovoru, téměř vždy rozumí rodilým mluvčím. Umí vyprávět nejen o svém každodenním životě, ale také o abstraktních tématech. Umí se účastnit diskuze, vyjádřit výhody a nevýhody.

Stále tápete nebo máte otázky? Napište mi, budu se těšit!

Více o mně, o mých kurzech a blog najdete na www.manoatulipano.cz.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.