Tanec jako cesta k radosti a sebevědomí

4pk1g8sf7ij-martina-sarova-i.jpg

Martina Šárová

Ahoj! Učíme se a inspirujeme se a já jsem moc ráda, že jsem tady na naučme se. Chceš žít zdravě, naplno a něco pro sebe dělat? Pracuji s tělem i duší a můžu ti pomoci najít cestu k sobě. Můžeš zkusit některý z mých kurzů Více o lektorovi »

5s5hz8rgjzk-3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Srdečně Vás zvu na taneční workshop, kde se můžete autenticky napojit na svou taneční kreativitu a skutečně SE VE SVÉM TANCI PROBUDIT.

O čem tento workshop bude?

Tanec a hudba jsou magie, ve které se nedá chybovat. Tento tanec je LÉK.

Taneční workshop metody The Groove Dance Method (která získala v roce 2016 ocenění za přínos ve fitness v pohybu)  je taková krásná taneční oslava za bílého dne. K tanci většina lidí potřebuje pár skleniček, aby se nejprve trochu "odvázali". Uvnitř ale toužíme všichni tančit svobodně a bez hodnocení! A nemůžeme přeci stále jen popíjet, abychom se vnitřně uvolnili od stresu a naladili si svůj proud zdraví. :)

My se máme cítit skvěle, tak, jak přirozeně existujeme. A to se na tomto workshopu naučíte.

Jak se bude tancovat?

Jsou zde naprosto jednoduché a žánrově známé choreografie, superjednoduché taneční kroky. Procvičíme různé sebevědomé pózy a přeneseme je do praxe.

Jaká je struktura lekce?

Lekce je řízená rytmem a kroky, které tančíte, ale ne tím, jak to uděláte. Zde nekopírujete lektorku, ale máte svůj prostor pro to si svůj tanec užít. Nečekejte tedy žádnou spartakiádu, ani nacvičování pohybů před zrcadlem. Přes to, se ale nejedná o katarzní, nebo úplně volný tanec bez vedení. Budete mít neomezený prostor BÝT SAMI SEBOU. 

Na co se naladíte?

Naladíte se na sebe. Na své taneční srdce. Na svůj potenciál a na svůj úspěch. Naladíte se na to, že tancujete, jako když jste před kýmkoli, ale tancujete pro sebe, bez studu, BEZ HODNOCENÍ, bez jediné výčitky.

Jak lekce probíhá?

Začínáme od pomalého naladěnění, zahřátí a protažení svalů, přes jednoduché pohyby. Začneme taneční chůzi, twist, charleston, swing, march, rolling hips a celkově propojíme jeden, maximálně dva pohyby, které se učíme dostat pod kůži. Užijete si spoustu zábavy, protože se budeme učit NESTYDĚT SE, když tančíme v jednom sále spolu, ale vlastně každý sám za sebe. Naučíte se vést své tělo k taneční originalitě, kreativitě a pocitu svého úspěchu a odnesete si velkou porci sebevědomí. Naučíte se očnímu kontaktu bez výčitek, stydění se a pocitů trapnosti.

Co se může stát?

Můžete se konfrontovat se svým strachem, nepříjemnými pocity a pocitem, že je vám trapně. Prostě takové ty běžné "mind fucky", které nám v hlavě kolují v myšlenkách, když se máme zvednout a jít tančit někde na párty. Nakonec nám přeci jen pomůže těch pár skleniček, odvážeme se a nakonec tančíme úplně v pohodě.

Co je cílem tohoto workshopu?

Překonání svých emocí strachu a studu vám pomůže zorientovat se v tom, co prožíváte. A na tomto workshopu se naučíte, že můžete tyhle nepříjemné a zbytečné pocity DEFINITIVNĚ ZRUŠIT ZE SVÉHO PODVĚDOMÍ a dostanete POVOLENÍ  se prožívat šťastně a ve zdravém a sebevědomém přístupu. Naučíte se nehodnotit se.


Je tento workshop pro mne?

Přistoupit ke své existenci, možnosti pohybu, své moudrosti a kráse je DAR, který nám byl v tomto životě dán a byl zadarmo. My se učíme vzpomenout si, že skrze tanec, provádíme skutečně silný rituál sebeléčení a zařazování se do naše světa, plní lásky, klidu, míru a sdílení.

Let´s make a heart connections...for you...for me...for everybody.

Jak říkáme my grooveři, GROOVE může dělat každý, kdo umí chodit, bez rozdílu věku :)

 Uvidíme se na tanečním parketu! Těším se na tebe!

JAK VYPADÁ LEKCE GROOVE??? (Lekce jsou vedené v češtině)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.