Tanec jako cesta k radosti a sebevědomí

4pk1g8sf7ij-martina-sarova-i.jpg

Martina Šárová

Ahoj! Vše, co dělám najdeš na mém webu: https://www.tancitjistmilovat.cz/ Naučím vás cestu o pohybu a jídle. Ptáš se - tančit, jíst, milovat. Proč TANČIT?  Protože tanec je nejefektivnější a nejradostnější přirozený Více o lektorovi »

8zgseu4gh2s-groove3.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Srdečně Vás zvu na taneční workshop, který vás rychle ujistí o tom, že váš taneční styl je naprosto dokonalý. 

Roztančit se v tomto workshopu je tak jednoduché, že okamžitě ucítíte, že vaše vnitřní síla a sebevědomí jdou ruku v ruce se všemi rytmy hudby bez jakéhokoli hodnocení, stresu, nebo stydění se.

Užijete si, zařádíte si v různých jednoduchých tanečních pohybech bez hodnocení, prožijete tento čas ve společnosti skvělých lidí a v nádherné atmosféře uvolnění, energie, pohody a zábavného tance.

Co je to Groove a co mně tam čeká?

K tanci většina lidí potřebuje pár skleniček, aby se trochu "odvázali". My na tomto workshopu ale alkohol pít nebudeme. Budete ale řádit, jako by ano! Roztančíte se tak, že brzy poznáte, jak jednoduché to je ucítit svou vnitřní sílu a opravdově se uvolnit bez studu a přemýšlení, jaký pohyb se ke kterému rytmu hodí. Hlavu prostě necháme vedle a napojíme se na naše taneční srdce. Bude to jednoduché a zvládne to úplně každý.

Jaké tance zažijete?

Zažijeme všechny hudby světa. Provedu vás rytmem a kroky, které tančíte, ale nebudeme se příliš zabývat tím, jak to uděláte. To ucítíte. Nečekejte tedy žádnou vedenou spartakiádu, ani nacvičování pohybů před zrcadlem. Přes to, se ale nejedná o katarzní, nebo úplně volný tanec bez vedení. Budete mít neomezený prostor pochopit jednoduché kroky a pohyby a přitom být sami sebou.  

Jak workshop probíhá?

Začínáme od pomalého naladěnění, zahřátí, kroužení a napojení se na sebe. Pokračujeme taneční chůzi, twist, charleston, swing, march, rolling hips a celkově v kažém songu propojíme jeden, maximálně dva pohyby, které se vám dostanou pod kůži, protože ta hudba je dobrá, nekomerční, zemitá. Vede vás to k extázi, uvolnění se, uzemňování se a prociťování se a prožívání se naplno. Užijete si s tím spoustu zábavy.

Co se může stát?

Můžete se konfrontovat se svým strachem, nepříjemnými pocity a pocitem, že je vám trapně. Prostě takové ty běžné "mind fucky", které nám v hlavě kolují v myšlenkách, když se máme zvednout a jít tančit někde na párty. Nakonec nám přeci jen pomůže těch pár skleniček, odvážeme se a nakonec tančíme úplně v pohodě. Tak tady to dáme do pořádku a uvolníme se společně. Každému je totiž úplně jedno, jak u toho vypadáte, protože má většinou starosti sám se sebou. A my se naučíme tyhle starosti definitivně vykopnout ze svého života.

Co je cílem tohoto workshopu?

DEFINITIVNĚ ZRUŠIT STRACH A HODNOCENÍ ZE SVÉHO PODVĚDOMÍ. Dostanete ode mne POVOLENÍ  se prožívat šťastně.

Uvidíme se na tanečním parketu! Těším se na tebe!

JAK VYPADÁ GROOVE??? (Lekce jsou vedené v češtině)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?