Tak trochu jiný kurz pro těhotné

20121021-145422-Lucka.JPG

Lucie Hloušková

Jsem mladá lékařka-maminka s praxí v oboru gynekologie a porodnictví, která umí o medicíně mluvit česky a hlavně s nadhledem. I když jsem "z oboru", tak jsem během svého těhotenství narazila na spoustu otázek. A z praxe Více o lektorovi »

20121021-145422-1228123_19629867.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Plánujete založit rodinu? Už máte „zaděláno“ na potomka? Jste „trochu nebo hodně“ těhotná? Gynekolog je sice super, ale prohlídka je vždycky hrozná rychlovka a Vy se na nic nestihnete zeptat? 

Váš doktor je chlap, tak co může vědět, když to nezažil na vlastní kůži. Nerozumíte zkratkám a slovům v těhotenské průkazce ani všem těm vyšetřením, co máte absolvovat? Vaše maminka si to už moc nepamatuje, mezi kamarádkami jste první, co do toho „praštila“ a není se koho zeptat? 

Po návštěvě webů pro těhotné jste dospěla k závěru, že porodit zdravé dítě a přežít, se rovná zázraku?  Nebo si jen chcete popovídat s jinými „těhulemi“ a něco se při tom dovědět, případně navázat kontakt na společné tlačení kočárku v budoucnu? 

Přidejte se k naší skupině, probereme postupně všechna stádia těhotenství, porod, období šestinedělí a mnohem víc. Nečekejte nezáživnou přednášku, ale ryze holčičí pokec s upovídanou doktorkou v roli výkladového slovníku :-) 

Struktura lekce pro jednotlivá období:

  • co se děje s Vámi,
  • co se děje s miminkem,
  • plánovaná vyšetření, nejčastější potíže, rady z praxe,
  • co Vás zajímá?

Podle složení skupiny upravím témata na míru. Kurze se skládá ze 6 lekcí, účast na každé z nich stojí 150 Kč.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?