Řešte své problémy sebehypnózou

20120917-184742-DSC_2783-Edit.jpg

Hikmet Vavrečková Salihová

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Tajemství hypnózy mě začalo zajímat už na začátku mých studií. Po ukončení studií jsem tedy absolvovala kurzy klinické Více o lektorovi »

20120905-103954-Fotolia_15547227_XS.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 11 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Co je to sebehypnóza?

Sebehypnóza neboli autohypnóza je druh hypnózy, při které jste sami sobě hypnotizérem. Jde o metodu, díky níž se sami uvedete do hypnotického stavu a v něm pak ovlivňujete svoje problémy.

K čemu je autohypnóza dobrá?

Autohypnózu můžete využít : při stresu a nervozitě, úzkosti, nízké sebedůvěře, závislostech, bolestech, hubnutí, problémech se spánkem, s jídlem, pomáhá překonávat psychické a psychosomatické potíže a další.

Cílem kurzu

Na kurzu se naučíte používat autohypnózu pro vlastní potřeby, prakticky si to vyzkoušíte a dozvíte se potřebné informace o hypnóze a autohypnóze. Budete umět praktikovat autohypnózu k ovlivnění vlastních cílů nebo problémů. Budete si tak moc sami, vybaveni touto dovedností, pomoci od různých potíží nebo její pomocí pracovat na svých cílech.

Jak bude kurz probíhat?

V průběhu kurzu se budou střídat teoretické a praktické bloky. Každý účastník bude pracovat sám nebo s mojí pomocí. Nemusíte se tedy obávat ze sdílení svých potíží s ostatními účastníky. Naprostá důvěrnost při zaměřování se na Vaše problémy a cíle Vám bude zaručena. 

 

Druhá část bude probíhat 3.12.2013 ve stejný čas!

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.