20120917-184742-DSC_2783-Edit.jpg

Hikmet Vavrečková Salihová

Na Naučmese od 3. 9. 2012, vedl/a kurzy pro 11 účastníků.

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Tajemství hypnózy mě začalo zajímat už na začátku mých studií. Po ukončení studií jsem tedy absolvovala kurzy klinické hypnózy u prof. Kratochvíla a získala certifikát od České lékařské společnosti. Dále jsem absolvovala čtyřletý výcvik v ericksonosvkém přístupu k hypnóze a další jiné kurzy zaměřené na hypnózu nebo psychoterapii.

Ve své privátní praxi se věnuji individuální, párové a rodinné psychoterapii.  Kromě hypnózy pracuji i jinými terapeutickými prostředky, ať už psychoterapeutickým rozhovorem, relaxacemi nebo psychologickým poradenstvím. Je pro mě důležité se neustále vzdělávat a informovat o nejnovějších trendech v psychologii a psychoterapii. Proto navštěvuji semináře, čtu odbornou literaturu a navštěvuji odborné psychologické a psychoterapeutické konference, na části z nich také aktivně přednáším. V současné době dokončuji doktorský studijní program (Ph.D.) v oboru klinická psychologie.

 

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?