Reiki I. stupeň

245bwpf7mbje939-img-20200101-133820.jpg

David Bulva

Působím jako certifikovaný EFT praktik, kouč a lektor dalšího vzdělávání. Specializuji se na překonávání psychosomatických problémů a řešení jejich původních příčin. Konzultace se mnou spočívá v uvolňování a neutralizaci Více o lektorovi »

4t3zm4hgivr-dscn5610.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na semináři se dozvíte o energii Reiki, poznáte její možnosti, naučíte se s ní pracovat tak, abyste mohli sami pomáhat sobě i druhým. Proběhne také naladění (zasvěcení) do I. stupně Reiki a Vy se spojíte se svou duší. Zhramonizuje se jak Vaše fyzické tělo, tak i psychika a samoozdravný proces bude spuštěn. Součástí semináře bude i praktická výuka na masérských lehátkách, vše si sami vyzkoušíte.

A co je vlastně Reiki? Není to o neuchopitelné a nepochopitelné "všeobjímající vesmírné energii", jak se můžete dočíst skoro na všech zdejších Reiki webech. Není to o ezoterice, jak je běžně prezentována. Reiki je velmi logická, pochopitelná, srozumitelná a FUNKČNÍ záležitost! 

Uslyšíte také, jak Reiki dokáže ovlivnit váš život k lepšímu a co je jejím HLAVNÍM ÚKOLEM. Uslyšíte o SYMBOLECH Reiki, jak je pomocí nich možné posílat Reiki skrze ČAS I PROSTOR, jak se pomocí Reiki CHRÁNIT před negativními energiemi, jak Reiki dokáže pracovat s ASTRÁLNÍMI ENTITAMI, jako jsou např. DUŠE ZEMŘELÝCH lidí. Dozvíte se také, v čem spočívá tzv. ZASVĚCENÍ DO REIKI a proč jej podstoupit. A mnohé další...

Zažijete Reiki "trochu" jinak pohledem terapeuta energetické psychologie a zároveň mistra Reiki...

 

Doprovodné fotky

  • 1c87kbxtnhj-dscn5613.jpg
  • 9haadd90gkd-dscn5620.jpg
  • 73igi9ub3z4-reiki-brno-kk.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.