3haoneotw2q-david.jpg

David Bulva

Na Naučmese od 25. 8. 2018.

Terapeut energetické psychologie a EFT, mistr (učitel) Reiki, člen profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA, lektor

Jmenuji se David Bulva a působím ve Svitavách, Brně a Praze jako profesionální certifikovaný terapeut. V rámci své práce s klienty využívám metodu EFT (Techniky emoční svobody), jako podpůrnou techniku používám neurolingvistické programování a klinickou hypnózu. Nabízím také služby životního kouče při EFT koučinku. Zabývám se i kvantovou medicínou a mentální léčbou. Jsem členem profesionálního týmu terapeutů Institutu energetické psychologie Z. KATAYAMA, absolventem QUANTUM ACADEMY a profesionálního terapeutického programu.

Další technikou, kterou provozuji, je regresní terapie, přesněji Hlubinná abreaktivní psychoterapie podle Ing. Andreje Dragomireckého, u kterého jsem absolvoval kompletní psychoterapeutický výcvik.

Jsem také mistrem (učitelem) REIKI tradičního USUI SHIKI RYOHO SYSTÉMU, pořádám výukové semináře, spojené s iniciací do Reiki.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.