Psychosomatika - trávení

5kjf7j49zmz-26f38b9d-42a0-46e2-81a0-2aba07bb8907.jpeg

Adriana Chytilová

Jsem praktická lékařka, psychoterapeutka a bodyterapeutka, zabývám se psychosomatikou.Vždy jsem vnímala obtíže lidí, kteří za mnou přicházejí, na všech úrovních - mysl..emoce..tělo..spiritualita..vztahy. Cítila jsem Více o lektorovi »

5f93h5omyyg-f3de02cc-72b5-4cc0-b3a5-7117c6defda6.jpeg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Každému z nás se stalo, že řešil bolest břicha nebo známky špatného trávení. Pokud se Vám to však stává často, měli byste zpozornět a svému tělu dát větší prostor. Pokusíme se tělo více pochopit. Nespokojíme se s tím, že něco nemůžete strávit :-)

Nabídnu nejen vhledy ale i jemná cvičení a tipy na každý den. Seminář je vedený praktickou zážitkovou formou, pracujeme i s vizualizací a meditací.

Seminář je vhodný pro všechny, kdo řeší obtíže trávícího ústrojí a chtěli by zkusit i něco jiné než léky. Vhodný je i pro ty, kdo bohužel bez léků nemohou fungovat jako podpora pro práci na sobě a zlepšení svého zdraví.

Platební a storno podmínky:

Platba semináře se odesílá předem na účet. Vrácení peněz v plné výši lze 5 dní před kurzem. Později 50% ceny. V den kurzu již nelze kurzovné vrátit, ani termín nahradit.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?