Řezba z kosti

9k1u62w2lzg-wp-20170516-09-27-29-pro-3.jpg

Vladimír Čížek

Jsem výtvarník amatér. Zabývám se od mala různými výtvarnými technikami jako je malba, řezba ze dřeva, kosti a trochu i kamene a ytongu. nejvíce dělám reliéfy a plastiky komorního formátu, ale na zakázku jsem už dělal i Více o lektorovi »

7sddvqhq4cfotii-3q538jozb924tmb-rezba-z-kosti2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V úvodní  teoretické části vysvětlím techniku a historii řezby z kosti a podobných materiálů a ukážu obrázky s řezbami a vzorky řezeb pro inspiraci.

Každý si bude moci vybrat a navrhnout, co bude vyřezávat. Může to být třeba amulet nebo prostě přívěšek na krk, brož, malá plastika, náušnice...K dispozici budou potřebné ruční nástroje, jako jsou pilky, pilníky, brusný materiál, vysokorychlostní minivrtačka s různými nástavci, speciální rydla a další. Každý dostane jeden připravený plátek hovězí kosti.

S sebou je třeba si vzít pracovní oděv nebo alespoň pracovní zástěru, protože při práci se bude prášit. Je možno si vzít i své oblíbené nástroje nebo kus kosti, ale není to podmínkou. Bude se hodit i tužka a papír.

Kurz je určen pro dospělé i mladistvé manuálně zručné a trpělivé.

Délka workshopu je 5 hodin.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?