Psí školka

2kw2j59ym6ez1oj-img-8912.jpeg

Tereza Blaťáková

Ahoj, jmenuji se Tereza. Jsem studentkou 1. ročníku navazujícího magisterského studia, oboru Ochrana zvířat a welfare, na fakultě Veterinární hygieny a ekologie Více o lektorovi »

2kw2j59ym6ez1oj-img-8912.jpeg

Tereza Blaťáková

Ahoj, jmenuji se Tereza. Jsem studentkou 1. ročníku navazujícího magisterského studia, oboru Ochrana zvířat a welfare, na fakultě Veterinární hygieny a ekologie Více o lektorovi »

6pyclxd2cxaquop-img-5783-original.jpeg
Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Přemýšlíte o pořízení nového člena domácnosti? Chcete odborně zhodnotit, jaká povaha, pohlaví se k vám hodí nejvíce? Vybrat vhodnou chovatelskou stanici a zorientovat se v požadavcích klubů plemen? Nebo už štěňátko máte a nechcete nic podcenit? Být na vše připraveni a do společného života se vydat správným směrem?

Kurz je určený pro:

  • majitele, kteří si plánují pořídit štěně;
  • štěňata (2-6 měsíců)
  • nezáleží, zda je pejsek s PP nebo ho máte z útulku
  • nezáleží ani na plemeni, či zda je pejsek kříženec

Pokud se chystáte pořídit si štěně a chcete si být jistí, že nešlápnete vedle a dalších 15 let pro vás nebude život s novým členem utrpení, pomůžu vám s výběrem vhodného plemene, které sedí k vaší osobnosti a budete si navzájem vyhovovat.

Důležité je také rozhodnout se, jaké pohlaví psa chcete. Řeknu vám výhody a nevýhody psa i feny.

Dalším krokem je vybrat vhodnou chovatelskou stanici. Také vám pomůžu se zorientovat ve zdravotních testech, které se u daného plemene provádí, a jejich výsledcích.

Pokud si nebudete jistí, dle mých zkušeností vám doporučím plemeno i pohlaví "na míru" pro vás. Společně zvládneme vybrat štěně, které se k vám hodí, což je první krok k tomu mít psa parťáka a ne kouli u nohy.

Pořádám lekce socializace, které potřebuje opravdu každé štěně. Na tomto kurzu se naučíte, jak se chovat v různých situacích, které vás budou denně potkávat. Štěňátka budou mít vždy takový program, aby poznala další nové věci. Vše takovým způsobem, který předejde např. strachové agresi, kterou vídám u dospělců, jenž třeba právě socializací neprošli dokonale a nebo také vůbec.

Cílem bude, aby se z vašeho štěňátka stal vyrovnaný a sebevědomý jedinec, který bude odolný všelijakým každodenním situacím.

Do poznámky k přihlášce vždy, prosím, napište:

stáří štěněte, plemeno, jak dlouho ho máte, zda máte nějaký konkrétní problém. 

Pokud řešíte vážnější konkrétní problém, vytvořte přihlášku k individuálnímu termínu a dohodneme se na společném setkání na míru jen pro vás.

Pokud si nejste jistí, jestli váš problém je už vážnější, ráda vám poradím dole pod kurzem v dotazech ke kurzu.

Na všechny účastníky se moc těším.

Tereza

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.