Poutavé příspěvky na sociální sítě, blog nebo e-mailing napsané za 15 minut

3fn5mvw0pna4pwp-295453657-10227415298425507-6049369958850365358-n.jpeg

Dominik Formánek

  Dominik Formánek patří mezi nejvyhledávanější poradce pro maximalizaci přínosu Heureky a dalších zdrojů objednávek, párování produktů, výkonnostní e-mailing, Více o lektorovi »

3fn5mvw0pna4pwp-295453657-10227415298425507-6049369958850365358-n.jpeg

Dominik Formánek

  Dominik Formánek patří mezi nejvyhledávanější poradce pro maximalizaci přínosu Heureky a dalších zdrojů objednávek, párování produktů, výkonnostní e-mailing, Více o lektorovi »

5sb7sj497s142nz-pexels-andrea-piacquadio-3784324.jpeg
Ve žlíbku 1800/77, Praha 9 - dostupné na trase autobusu zastávka Xaverov, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Místo kurzu je dostupné autobusem na zastávce Xaverov a není hned na metru. Pokud je to moc velké odříkání, tak zůstaňte doma.

Pozor! Kurz nelze udělat online, protože budeme pracovat na vašich textech a je nutná okamžitá zpětná vazba lektora.

Psaní textů, které jsou poutavé a přinášejí zájem potenciálních zákazníků, je klíčem k trvalému přívalu objednávek ze sociálních sítí, blogů a e-mailingu. Jsou nejsnadněji dosažitelné přes osvědčenou osnovu obsahující 5 nezbytných prvků.

Na kurzu vás nebudu drtit z gramatiky, není to totiž důležité. Nebudu se pitvat v hlubokých znalosti copywritingu. Nebudu vám vykládat žádné teorie nebo ideologie. Naučím vás jeden osvědčený postup, který naprosto promění způsob, jak píšete.

Stačí totiž odpovíte na 5 otázek a tím sepíšete příspěvek, který bude lehký, čtivý a zajímavý. Odpovědi mohou být v podobě několika vět v jednom odstavci nebo více odstavců. Nebo může být každá odpověď jedinou větou.

Odnesete si praktický návod, který si na kurzu rovnou sami vyzkoušíte. Ještě ten den začnete psát takové texty, kterými vyrazíte dech všem lidem kolem vás.

Většinou účastníci kurzu říkají: "Páni, abych rychle napsal poutavý příspěvek nebo e-mail, mi stačí odpovědět na 5 otázek?"

  • Získáte sebevědomí ve psaní textů, které vám přinesou záplavu objednávek z médií, které používáte nebo nově používat začnete.
  • Naučíte se napojit na čtenáře a vtáhnout je do čtení.
  • Dozvíte se, jak psát poutavé předměty e-mailů nebo nadpisy příspěvků.
  • Dokážete rychle napsat text, který přitáhne pravidelné čtenáře, kteří z důvěrou začnou nakupovat vaše produkty.
  • Pokud si stále budete chtít najímat copywritera, pak poznáte, zda vám dodává kvalitní texty. Zda obsahují všechny nezbytné součásti. Jestli zapojují emoce čtenáře. Zda pracují na tom, aby se do vás čtenáři zamilovali.
  • Jako BONUS: Dozvíte se, jak vždy vědět o čem napsat.

Díky této osnově píše mnoho laiků texty na sociální sítě, blogy a e-mailingy. Je to postup, který nikdo neučí, protože právě díky němu stabilně vydělávají pravidelné peníze.

Pro např. e-shopaře, kteří neznají tuto osnovu, je velice náročné napsat dobrý text. Kvalita jejich textů je spíše otázkou náhody za vynaložení velkého úsilí. Ti, co osnovu znají, pravidelně píší poutavé texty, které přinášejí zájem potenciální zákazníků. Dokáží napsat text v očekávané kvalitě bez většího úsilí.

Výsledkem jejich psaní je k trvalý příval objednávek ze sociálních sítí a e-mailingu. Tato je nejsnadněji dosažitelné přes osvědčenou osnovu obsahující 5 nezbytných prvků.

Hodně tzv. copywriterských guruů říká, že vás naučí psaní textů. Ale málo kdo učí něco, co je praktické. Něco co následně dokážou jejich studenti okamžitě použít ve svém podnikání a přeměnit v úspěch.

Po pravdě, oni ani nechtějí, aby se to jejich studenti naučili, protože by je to připravilo o značný stabilní příjem. Jejich tzv. učení slouží pouze k sebepropagaci, budování jejich osobní značky. Ztratili by totiž své kouzlo výjimečnosti.

A právě teď máte jedinečnou příležitost odhalit tajemství psaní poutavých textů pro různá média. Ať je to blogový článek, příspěvek na Facebook nebo e-mailing. Máte šanci se naučit psaní textů, které přinášejí záplavu objednávek, a vytváří kmen věrných fanoušků, kteří budou čekat na váš další příspěvek.

Buď se přihlásíte ke kurzu teď a nebo se dál budete topit v pochybnostech. Dál budete trávit neúměrně času vymýšlením, formulováním a přepisováním vašich příspěvků. A dost možná budete koukat na prázdnou stránku ve Wordu, s prázdnou hlavou a bez jediného nápadu.

Nebo si můžete najmout a copywritera, který často jen díky tomuto jednoduchému postupu fakturuje pravidelné částky, aniž by sám cokoliv riskoval.

Nečekejte dlouho, nevím, jak dlouho mě nechají toto tajemství učit. Jsem trnem v oku mnoha lidí z oboru, protože vyzrazuji jejich tajemství.

Byl jsem totiž ve vaší kůži. Já vím, jaké to je sedět a koukat do prázdné obrazovky a v hlavě hledat nějaký slibný nápad, který by snad možná mohl něco přinést. Přemýšlel jsem nad tím, jak to dělají ostatní, že dokážou psát tak dobré texty.

Je to otázka talentu? Nebo je v tom nějaké kouzlo? Měl jsem se ve škole lépe učit? Měl jsem z českého jazyku 4, nebude to tím? Pochybujete, zda vůbec máte naději pro psaní textů?

Až vám celý postup odhalím, tak zjistíte, že je úplně jedno, jaké jste měli známky ve škole. Je úplně jedno jestli máte na psaní talent a nebo jestli ovládáte gramatiku. Totiž, víc než znalost gramatiky je vaše autentičnost.

A pokud nebudete s kurzem spokojeni, tak vám bez otázek vrátím vaše peníze. Nic neriskujete.

Jakmile vám celý postup představím, tak na místě napíšete nový poutavý text. Totiž, vy pouze odpovíte na 5 otázek a váš výsledný text bude velmi čtivý a poutavý.

Dozvíte se, jak celý text začít, o čem psát, a jak jej zakončit. Jediné, co budete potřebovat je papír, tužka a touha zkoušet psát text podle tohoto návodu.

Opakováním procesu se budete zlepšovat. Během jednoho měsíce už se budete cítit jako ryba ve vodě. Budete moct poslat copywritery k vodě. Případně budete schopni zhodnotit, jak dobré texty vám dodávají. Snadno poznáte, zda obsahují všechny nezbytné elementy potřebné k úspěchu.

Tuto jedinečnou osnovu vám dám pouze na tomto kurzu. Nikde jinde tuto dovednost neučím. Klikněte sem a přihlaste se stisknutím zeleného tlačítka "Přihlas se".

Co nejhoršího se může stát?

V nejhorším ztratíte 2 hodiny času a potrápíte své šedé buňky mozkové. Pokud nebudete spokojeni, pak vám bez otázek vrátím vaše peníze.

Získáte sebevědomí ve psaní textů, které vám přinesou záplavu objednávek z médií, které používáte nebo nově používat začnete.

Už nebudete řešit problém při publikování: "Dobře, ale co tam budeme dávat?"

Nebo můžete dál pokračovat v tom, co děláte.

Buď nedáváte žádné příspěvky na sociální sítě, blog nebo e-mailing, protože nevíte, jak na to. Tím dáváte prostor konkurenci. Oni si mezitím přes své texty vytvoří kmen stalých fanoušků a zákazníků, kteří budou nakupovat jen u nich. Nebo platíte pravidelně peníze někomu, kdo za vás napíše nedokonalý text za 10 minut, a pak vám vyfakturuje částku, na kterou pracujete půl dne.

Asi to už víte. Nejlepší texty si napíšete vždy vy sami. Máte k tomu totiž nejlepší motivaci a svému oboru skutečně rozumíte.

Díky pěti autentickým odpovědím dokážete na místě napsat text, který vás bude vystihovat. Nebude to text, jaký by vám dala ChatGPT. Ten totiž postrádá vaši osobnost a takový ten X faktor, který přitahuje lidi. Váš text bude srozumitelný a bude čtivý. Zapojí čtenářovy emoce a pomůže mu se do vás zamilovat. Začne vyhledávat každý váš další příspěvek a stane se vaším věrným fanouškem.

Důležité je, že díky tomu začnou zákazníci více nakupovat vaše produkty.  Už je nebudou hledat u konkurence.

A jen chci zopakovat, že pokud nebudete s kurzem spokojeni, pak vám bez otázek vrátím vaše peníze.

Celý postup vám dám jen na tomto kurzu. Nikde jinde ho neučím. Přihlaste se a já vám obratem pošlu instrukce před kurzem.

Nečekejte dlouho, nevím, jak dlouho mě nechají toto tajemství učit. Jsem trnem v oku mnoha lidí z oboru právě proto, co učím.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.