Posvítíme si na lásku

1jo9re5rcvp-img-7714.jpg

Lenka Spurná

Díky silným osobním zkušenostem, kdy jsem zvládla sama těžké deprese, jsem se ponořila do osobního rozvoje a později vytvořila vlastní systém, který lidem pomáhá. Za splněnými sny, ať už jsou jakékoliv, stojí jediný Více o lektorovi »

4vujxchbzgx-posvitime-si-na-lasku-uvodni-fotka-zmensena.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Láska hory přenáší

O lásce toho bylo napsáno už tolik a přesto je naprosto běžné, že nám vztahy připadjí složité a těžké a nedokážeme vpustit lásku do svých životů. A to je tak ohromná škoda! Láska nám dodává sílu a odvahu a s ní vždy dokážeme víc!
Nejsme na nic sami a otevírá naše srdce. A tam, kde je láska, není místo pro nic špatného.

"V lásce vidím hnací motor našich životů. Něco tak podstatného jako je vzduch, co dýcháme!"

Pro samotu jsme nebyli stvořeni (a pro ztrátu času v nesprávných vztazích také ne)

Proto se v tomto semináři těšte na to, že si na lásku posvítíme a to nejenom z hlediska správných přání, ale také z pohledu vztahové komunikace a nebo z pohledu Marsu a Venuše! ? Je úplně jedno, jestli svou lásku teprve hledáte a nebo máte stálého partnera.

 • Jak se na lásku připravit a kdy je na ni správný čas
  Příprava je důležitá před každou akční fází. Vy se naučíte, jak přípravu provést, když si hledáte novou lásku, ale také, kolik Vám toho může přípravná fáze dát, i když máte stálého partnera.
 • Jak naše sebevědomí se vztahy mává
  Vždy to bude začínat a končit u nás a proč je dobré převzít tuto zodpovědnost na sebe.
 • Komunikovat, komunikovat, komunikovat!
  Komunikace je alfa a omega vztahu. Proto je tichá domácnost takový zabiják lásky. Vykomunikovat se dá všechno, ale půjde Vám to lépe, když zjistíte, jaký jste Vy a Vaše láska komunikační typ.
 • Láska a splněná přání
  Jde to vůbec dohromady? A proč nás od snů zrazují naši nejbližší, berou nám vítr z plachet a tím nás zraňují a jak na ně.
 • Hádky
  Spoustu si jich můžete ušetřit a já Vám řeknu, jak na to. Váš čas je drahý a je lepší strávit ho milováním než hádkami. To je přece mnohem lepší varianta, co myslíte? 
 • Jak ze sebe udělat ženu snů
  Jsme si s muži rovní, přesto nejsme stejní a to si lidé často pletou. Je to však jeden za základních kamenů úrazu, který vede k vzájemnému, partnerskému nechápání.
 • Jak se znovu zamilovat do svého partnera
  Znamená uvidět znovu to, co tenkrát. Jak změnit svůj pohled na muže, se kterým jste již dlouho, aby Vaše láska zase zaplála. Navíc se dozvíte, jak jsou kvůli špatnému zaměření lidé opouštějí fungující vztahy jen kvůli 10 % toho, co jim chybí.
 • Žena - Manažer domácnosti
  Žena, bez které se v domácnosti nic nestane a staví jí to nezvládnutelné role super-ženy, manželky, dcery, snachy...
   

Síla a energie pro každého, kdykoliv a zdarma

Naplněný vztah, který Vás dobíjí, který Vám dělá radost, je pro mě v životě naprosto to nejdůležitější. Mít vedle sebe partnera, kterému můžete všechno říct a o kterého se můžete opřít, je něco, co nelze vyjádřit penězi. Láska je hlavním pilířem našich životů a nic Vás neudělá tak šťastnými, jako právě ona. Je tu pro Vás vždy, vždy Vám dodá sílu a energii, vždy Vás uzemní pro řešení i sebevětších starostí. S její podporou najdete vždy správné řešení, uvidíte cestu i tam, kde se ostatním nebude zdát. Vždy to budete Vy, kdo bude mít úsměv na tváři, kdo bude vidět jen to dobré v ostatních a jejich srdcích.
Láska přináší jen další lásku.
Jen je třeba mít tu správnou. Tu správnou pro Vás!

 

KDY A KDE & další technické otázky

 • KDY
  Termín si vyberte níže podle Vašich preferencí a u něj se můžete přihlásit a vždy od 18 hodin do 20 hodin.
 • KDE
  Vždy v Pracovně Ženy s.r.o. a to v Brna a nebo v Praze: BRNO: Pracovna Ženy s.r.o. BRNO, Skořepka 15, Brno, 602 00. 4 minuty od Hlavního nádraží pěšky a nebo zastávka Vlhká šaliny č. 8. PRAHA: Pracovna Ženy s.r.o. PRAHA, Karlínské nám. 6, Praha, 186 00, 4. patro, blízká zastávka je metro B, zastávka Křižíkova.
 • PLATBA PROVEDENA
  Vaše židlička se jménem bude jistá až po zaplacení vstupenky. Není možné platit na místě hotově, tak nezapomeňte, že platba bankovním převodem, která trvá nejdéle může jít klidně i 1 - 2 dny.
 • POUZE 15 MÍST!
  Protože je počet míst omezen, tak je potřeba Vaši vstupenku zaplatit co nejdřív.

 

Doprovodné fotky

 • 2h51kfpolcs-img-7727.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?