Plnění snů - vytvoř si svůj vision board (nástěnku vizí)

4mimzra567g-zdenka-vostova-meetina.jpg

Zdeňka Voštová

Jsem gestalt terapeutka, mediátorka a lektorka. Mám za sebou deset let právního poradentství v mezinárodní firmě včetně dvou let v multikulturním týmu v Kataru, Více o lektorovi »

4mimzra567g-zdenka-vostova-meetina.jpg

Zdeňka Voštová

Jsem gestalt terapeutka, mediátorka a lektorka. Mám za sebou deset let právního poradentství v mezinárodní firmě včetně dvou let v multikulturním týmu v Kataru, Více o lektorovi »

8o6dctjjnat-7aoxmzvrmnd-kurz-zaverecna.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 31 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kam chceš směřovat? Jaké jsou Tvé plány, vize a sny? Pojďme se na ně zaměřit. Vision board (nástěnka vizí) je jedna z cest, jak převést své plány z mlhavých představ v mysli na tuto nástěnku a vědomě či podvědomě k nim pak směřovat.

Na kurzu dostaneš prostor se zasnít se a naplánovat si změny, které ve svém životě aktuálně potřebuješ. Mohou se týkat úplně čehokoliv- pracovních snů, partnerských vztahů, rodiny, toho, co Tě baví a naplňuje. Tvoje přání následně přeneseš na papír a vytvoříš tím tzv. vision board, který si odneseš domů.

Co to ten vision board (nástěnka vizí) vlastně je?

Jedná se o osobní koláž z obrázků, fotografií či afirmačních citátů, která nám umožní si své vize a sny definovat a vizualizovat.

3 principy, jak vision board pomáhá

Není na tom nic ezoterického, funguje to takhle:

 1. Vyjasnění cílů

  Na kurzu dostaneš příležitost snít a vytvářet vize, jak bys chtěl/a, aby vypadal Tvůj život v jeho jednotlivých oblastech.

 2. Naladění se na své sny

  Pomocí tvorby se naladíš na to, co skutečně chceš (a možná i uvěříš tomu, že je to opravdu reálné).

 3. Koncentrace a motivace

  Nástěnka neustále udržuje Tvoji pozornost na to, co je pro Tebe v životě opravdu důležité a co Tě dělá šťastnou/šťastným. Pokud ji vyvěsíš na dobře viditelné místo, budeš jí mít každý den na očích, a to pomáhá, abys (ať už vědomě nebo podvědomě) směřoval/a svoje kroky tam, kam vedou Tvoje plány a sny.

Vision board je často hezký na pohled, protože jsou na něm věci, co nás přitahují a co jsou nám blízké. Kromě osobnostně-rozvojových principů má tedy i funkci estetickou- často slouží jako obraz, který je nám ušitý na míru a který jsme si vytvořili úplně sami.

Co když nemám výtvarné nadání?

Na nadání ani zkušenostech nezáleží. Tvořit budeme v podpůrné atmosféře bez hodnocení. Každý vision board je jedinečný a ušitý na míru danému člověku. Dle chuti můžeš vystřihovat obrázky z časopisů, lepit fotografie, kreslit či psát klíčová slova či afirmační citáty. Vše potřebné bude k dispozici.

Víš, že Zdeňka vede také tyto kurzy?

Víš, že Zdeňka vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 5kot34fxhsb-img-1486.jpg
 • 5dcld8wzh9q-img-1481.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.