Osvobození s vůněmi

31ttn3wq3dr-u-okna2.jpg

Jiří Hötzel

Praktikuju Tradiční čínskou medicínu. K té jsem se dostal od dětského zamilování se do květin na zahradě a výletů do přírody. K tomu nějaká ta moderní choroba, kterou medicína neuměla léčit. Cesta mě dovedla až k práci s Více o lektorovi »

7sayjrgx9k6-blue-pillow-4111909-340.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Večerní kurz, setkání je zaměřeno na možnost uvolnit uvězněné emoce, traumata za pomoci aroma esencí. Na vibrace vůní Tě připraví alikvótní tóny. Najdeš inspiraci, jak lze s minulostí pracovat, přijmout a pochopit, že vše mělo a má pro naši cestu ten nejlepší význam. Že tzv. zlo je jen součást duality, kterou zde na Zemi zažíváme v rámci uceleného vývoje.

Může se jednat o stará rodinná pouta, vzorce chování, nevhodná přesvědčení, která se stala zlozvykem, jakékoli trauma, o kterém nevíme, které nás ovlivňuje, nebo přímo ovládá z nevědomí.

S sebou na večer potřebuješ jen odhodlání přijít, otevřenost, zvídavost, najdeš-li v sobě trochu dobré nálady...to vše je vítáno.

Vhodný je nějaký zápisník a tužku. Nebude to však moc o psaní :-)

Sezení je buď na karimatkách a polštářích, pokud máš však něco oblíbeného pod sebe či na sebe, vezmi.

 

Doprovodné fotky

  • 7t798ndbe3b-money-2696219-340.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?