Online posezení s koučem

8513450-7935040-portret3.jpg

Lenka Kubáčová

Albert Einstein kdysi pravil, že šílenství je dělat věci stále stejným způsobem a očekávat pokaždé jiný výsledek. I proto vám pomáhám myslet a konat jinak. Životní cesta každého z nás vede jinudy. Málokdy je přímá a Více o lektorovi »

8513450-7935040-portret3.jpg

Lenka Kubáčová

Albert Einstein kdysi pravil, že šílenství je dělat věci stále stejným způsobem a očekávat pokaždé jiný výsledek. I proto vám pomáhám myslet a konat jinak. Životní cesta každého z nás vede jinudy. Málokdy je přímá a Více o lektorovi »

614m0a3vpdhgksz-psychology-2001850-960-720-1.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

„Naše mysl je jako zahrada. Buď tam porostou květy nebo plevel.“ Brian Tracy

 

Mindset koučování jako průvodce na cestě sebepoznání. Mentální pomoc a psychická podpora na vaší cestě zpátky k sobě. Provedu vás inspirativními poznáními, které uzdravují mysl i duši.

 

Nikdy nevíme, co nás v životě potká. Pokud se nám na cestě životem objeví příliš překážek, které si v sobě náležitě nezpracujeme, můžou se nepříjemně promítnout do naší psychiky, vnímání sebe sama i reality, kterou prožíváme.

Když si je v sobě nevyřešíme, ohrožujeme tím především sami sebe. Kvalitu svého života a své zdraví. Bráníme sami sobě užívat si život naplno.

Cest, jak se dostat z nepříjemných situací, špatných psychických stavů, vyřešit problém, situaci, odstranit vnitřní limity, traumata a emoční zranění, je nespočet. Stejně tak i cest, jak víc poznávat sám sebe, rozvíjet svůj potenciál a talenty.

K metodám, které pomáhají najít optimální cestu, na jejímž konci je vyřešení problému i bolestné situace, vnitřní rovnováha i větší porozumění sobě a druhým, patří NLP konzultace, koučování a mentální trénink.

Spojte se se mnou, ráda vám pomůžu najít cestu k řešení, která je vhodná právě pro vás. Bude mi ctí podpořit vás na vaší cestě k úspěchu, harmonii a radostnému bytí.

 

Kdy pro vás může mít posezení se mnou smysl? 

Pokud jste v situaci, kdy řešíte bolestné a náročné situace nebo životní změny v osobním či profesním životě, bude mi ctí podpořit vás v jejich optimálním zvládnutí a nalezení řešení.

Pociťujete ve své mysli i na svém těle syndrom vyhoření (pocit prázdnoty v profesním nebo osobním životě, únavu, nespavost, frustraci a další příznaky)? Pak i vám budou velkou oporou některé z metod a přístupů, které najdete o pár kroků níž. Ráda vám pomůžu najít řešení, cestu ven z nepříjemných stavů a jejich příčin.

Jestli je vám fajn a současně se chcete rozvíjet v soukromí nebo ve své profesi, porozumět lépe sami sobě i druhým, pochopit, jak myslíte, jak myslí druzí, co vše to v našem jednání a rozhodování ovlivňuje a jak s tím můžete pracovat, pak i vy tady najdete příležitost pro sebe a svůj rozvoj.

Stačí se mi ozvat a společně vybereme cestu, která bude optimální právě pro vás.

 

Setkání probíhá online přes aplikaci, na které se předem domluvíme. Pokud vám online setkání nevyhovuje, můžeme se potkat osobně v mé kanceláři na Mělníku. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.