Německy za pochodu

1888300-ja.jpg

Ilona Bendová

Jako lektorka jazykových i sportovních kurzů různých druhů působím již několik let. Vystudovala jsem Německý jazyk pro hospodářskou praxi a Rekreologii. Dva obory mající k sobě daleko, a přesto se dají nádherně spojit. Více o lektorovi »

9692700-nemecky-za-pochodu_2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz pro všechny, kteří by rádi oprášili své znalosti němčiny a trochu více se rozsprechtili. Pro všechny kteří nechtějí trávit výuku zavřeni v učebně. A pro všechny, kteří ocení pohyb na čerstvém vzduchu.

Jak to bude probíhat?

Setkáme na nádraží v České Třebové, protože je to místo, kam se dá jednoduše dostat z mnoha koutů ČR. Poté co se krátce seznámíme a naladíme na německý mód, se přesuneme vstříc přírodě. Čeká nás příjemná túra o délce cca 10-15 km, protkaná přestávkami s německými hrami a úkoly. Nezapomeneme na obědovou pauzu ani na handout s tím nejdůležitějším.

Cíle kurzu?

Chystáte-li se na dovolenou, pracovní pohovor nebo jen prostě nechcete, aby vaše znalosti zapadly ještě hlouběji než už jsou. Během dne budete muset nejen chodit, ale především mluvit, zapojovat mozkové závity, snažit se zapamatovat, vymýšlet a používat to, co již znáte. a bude vás to bavit.

V ceně kurzu:

výuka němčiny, materiály pro výuky, oběd

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?