Německy za pochodu
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Kurz pro všechny, kteří by rádi oprášili své znalosti němčiny a trochu více se rozsprechtili. Pro všechny kteří nechtějí trávit výuku zavřeni v učebně. A pro všechny, kteří ocení pohyb na čerstvém vzduchu.
Jak to bude probíhat?
Setkáme na nádraží v České Třebové, protože je to místo, kam se dá jednoduše dostat z mnoha koutů ČR. Poté co se krátce seznámíme a naladíme na německý mód, se přesuneme vstříc přírodě. Čeká nás příjemná túra o délce cca 10-15 km, protkaná přestávkami s německými hrami a úkoly. Nezapomeneme na obědovou pauzu ani na handout s tím nejdůležitějším.
Cíle kurzu?
Chystáte-li se na dovolenou, pracovní pohovor nebo jen prostě nechcete, aby vaše znalosti zapadly ještě hlouběji než už jsou. Během dne budete muset nejen chodit, ale především mluvit, zapojovat mozkové závity, snažit se zapamatovat, vymýšlet a používat to, co již znáte. a bude vás to bavit.
V ceně kurzu:
výuka němčiny, materiály pro výuky, oběd
Další zajímavé kurzy
Asertivita VIP Mentoring
Praha ,
Grafika pro negrafiky aneb když grafik nemá čas
Brno ,
Žij svůj život a najdi si vlastní cestu
Praha ,
Speak Czech - Rozmluvme se česky
Praha ,
Hravé háčkování pro začátečníky
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Brno ,
Jak tvořit reels (videa) a další trendy formáty pro IG a další sítě
Citlivý řez ovocných stromů, pouze teorie
Nové Město nad Metují ,
Výroba lustru z papíru nebo papírové květiny na zeď
Praha ,
Smysluplné rozhovory
Brno ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: