Napište si text o sobě a svém projektu díky inspirativní zpětné vazbě

7yqa535hv94z2t0-dsc07666w-orez01.jpg

Kristýna Maková

Jsem copyeditorka, ideamakerka, obsahová konzultantka a průvodkyně na volné noze. Miluju filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem:) Více o lektorovi »

7yqa535hv94z2t0-dsc07666w-orez01.jpg

Kristýna Maková

Jsem copyeditorka, ideamakerka, obsahová konzultantka a průvodkyně na volné noze. Miluju filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem:) Více o lektorovi »

1590720-business-office-morning-coffee-picjumbo-com.jpg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

On-line konzultace (prostřednictvím skype), při kterých můžeme vyřešit témata, která vás zajímají, individuálně.

Napište si text o svém projektu nebo do osobní prezentace během jedné soboty

Celý den si o vašich projektech budeme povídat i psát. 

Taky na to už týdny a měsíce myslíte, a ne a ne se k tomu dostat? Nebo už píšete, ale pořád se vám to nezdá dost dobré?

Zaměříme se na jednu ze statických stránek webu, na váš nebo firemní profil, popíšeme služby nebo produkty, které nabízíte na stránce O nás (O mně). Na texty získate cennou zpětnou vazbu a můžete je na jejím základě upravit, nebo i úplně přepsat.

Co vás čeká a nemine?

Povím vám o tom, jak si napsat autentické texty na web, které se budou hezky číst a zaujmou návštěvníky vašich stránek a vaše klienty. Všechno začíná u jednoduchého pravidla: Vědět, o čem píšete. Ukážu vám, jak na to, abyste mohli začít psát, texty upravili a rozšířili. Nebo naopak zkrátili. K textům, které vytvoříte, získáte zpětnou vazbu nejen ode mě, ale i od ostatních účastníků kurzu. A můžete na nich s radostí a větší lehkostí pracovat i po konci kurzu.

Dozvíte se, jak dlouhé by texty měly (nebo mohly) být a jak by měly vypadat, nebo proč jsou tak důležité reference, a jak s nimi pracovat. A v neposlední řadě zjistíte, co je to SEO/SEM a content marketing, a jak s tím v textech na svém webu pracovat.

Nejprve si během diskusí a debat ujasníte, o čem budete psát. Právě proto, že je důležité vědět, jak k textu přistoupit, jaké informace zvolit, i to, v jakém pořadí je prezentovat, bude povídání důležitou součástí kurzu. A i když i tady platí pravidlo, že nic nenapíšete, dokud něco nenapíšete, zjistíte, jak důležité je ujasnit si, jak texty pojmout. A to dřív, než psát vůbec začnete.

Co si z kurzu odnesete?

  • text na vlastní webové stránky, na kterém budete moct dál směle pracovat
  • zpětnou vazbu od lektorky i spolukurzistů
  • a třeba i nadšení pro další psaní

Co budete potřebovat?

  • volnou sobotu
  • vlastní notebook nebo netbook
  • chuť si trochu povídat, trochu poslouchat a trochu psát

Věnujte jednu sobotu své webové prezentaci a napište si text, kterým jste si doteď jen sami lámali hlavu, se zpětnou vazbou od zkušené copywriterky i spolukurzistů.

Přestávka na oběd od 12:30 do 13:15 (čas je orientační).

Další informace najdete na webu CopyAkademie.NET

 

Co napsali o kurzu účastníci?

Kristýna je výborná lektorka, která se na vaše texty koukne úplně novýma očima! A to přesně potřebujete, když se chcete zlepšit v psaní. Tenhle kurz tak splnil všechno, co jsem čekala a vlastně něco mnohem víc. Strávila jsem parádní kreativní den v přítomnosti prima nových lidí a nechala si vyprávět jejich příběhy. Kristýnin kurz vám nejen zlepší psaní, ale naučí vás mnohem lépe poslouchat. Nakonec mi právě díky tomu došlo, že někdy psaný text zbytečně moc vymýšlíme, místo toho, abychom poslouchali a zachycovali myšlenky a příběhy tak, jak skutečně jsou. (Bára Perglová, HNST.LY)

Kurz vám dá přesně to co slibuje - u dobré kávy si napíšete vlastní texty na web, které navíc otestujete ve skupině a hned na ně dostanete zpětnou vazbu. Kurz doporučuju všem, kteří texty občas píší, ale vždycky se s tím trochu trápí. Za jedno příjemné odpoledne si napíšete texty, které vás budou bavit a které vám budou dělat radost. Dá vám to novou chuť do psaní a tvoření. Kristýna je zkušená a vstřícná lektorka a celý den pod její taktovkou příjemně plyne. Obdivuju, jak dokáže už na první poslechnutí odhalit slabší místa textu a hned přichází s alternativami - a to je alespoň pro mě ten největší důvod, proč vyrazit na kurz a netrápit se s texty sám. Je to jeden z mála kurzů, na kterých si můžete s čistým svědomím vyřídit své pracovní povinnosti, tedy pokud zrovna píšete web ;) (Marie Kozmová)

Už měsíce jsem se chystala napsat nové texty na svůj web a pořád ne a ne cokoliv zplodit. Ani jsem nezačala psát... :-( Velmi praktický a tvořivý kurz s Kristýnou mi ukázal, že v tvůrčím "stresu" jsem schopná napsat výstižný text za velmi krátkou dobu. Považuji to, v mém případě, až za zázrak. :-) Také se mi moc líbila spolupráce s ostatními účastníky kurzu a jejich zpětná vazba a nezúčastněný pohled na mou práci. Určitě to nebyl poslední Kristýnin kurz, který jsem absolvovala. (Radka Bažantová, terapeutka metody RUŠ)

Mně se kurz líbil, byl to nový pohled na sebeprezentaci. Nejvíc pro mě bylo přínosné dostat zpětnou vazbu na to, jak naši věc popisuji, protože to se člověk nikdy takhle napřímo nedozví, a jak to působí, může odhadovat jen podle reakcí posluchačů. (Jáchym Pospíšil, Shameless)

 

Další reference najdete níže na stránce...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.