Najdi svoji životní rovnováhu

7s9w9358041-veronika-small-1024x829.jpg

Veronika Blížkovská

Jsem profesionální kouč s mezinárodní certifikací a zakladatelka projektu Milovaná žena. Denně spolupracuji s klienty v oblasti komunikace, partnerských vztahů a osobního rozvoje. Využívám k tomu techniky NLP, koučovací Více o lektorovi »

5ivpqfnppg6-meditation-2262835-1280.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Toužíte po životní rovnováze? Prozradím vám, že neexistuje univerzální návod, jak jí dosáhnout. Je to cesta každého z nás. A právě po ní se společně vydáme, abyste jí zdárně dosáhli.

Kurz vedu pomocí prvků individuálního a skupinového koučování a výsledkem pro vás bude jasná strategie, jak dosáhnout rovnováhy podle svých představ.

Co se společně se mnou naučíte?

  1. Co to vlastně rovnováha je, z čeho se skládá, jak ji ovlivňují jednotlivé životní situace a náš přístup a co se s tím dá dělat?
  2. Mrkneme se na zoubek životním hodnotám, emocím a kompetencím pomocí psychologické hry Get2KnowMe. Zjistíte tak, co je pro vaši osobní rovnováhu to zásadní, jaké máte hodnoty a které emoce ve vás vyvolávají.
  3. Projdeme si společně všechny důležité kompetence, které potřebujete ve svém životě rozvinout.
  4. Vytvoříme vaši osobní strategii a sladíte prvky rovnováhy se svými hodnotami i osobním nastavením.
  5. Podíváme se na výzvy, kterým můžete čelit – zajištění rovnováhy mezi pracovním a rodinným životem, stavění sama sebe na druhé místo, různé strachy, obavy a mnoho dalšího.

Vždy se na kurzu věnuji individuálním potřebám účastníků a tomu také vždy přizpůsobuji jeho průběh. Odnesete si tak přesně to, co potřebujete.

Nad rámec kurzu se poté společné můžeme potkat na 20minutové konzultaci, kde probereme to, co nebudete chtít sdílet před ostatními účastníky kurzu a třeba i ještě více vypilujeme vaši osobní strategii.

Kdo jsem?
Jmenuji se Veronika Blížkovská, ACC a jsem profesionální kouč a terapeut, zakladatelka projektu Milovaná žena. Denně se věnuji práci s lidmi, definuji jejich cíle, strategie a pracujeme s tím, co na své cestě zažívají.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.