Nahrávání v domácím studiu

4vwjzxwn50h-19983853-1777403175621382-514546420733884224-o.jpg

Jan Košťálek

Pop-rockovou hudbu nahrávám od roku 2004, produkoval jsem sólové i kapelní projekty, autorské skladby i covery. Postupem let jsem vystřídal všechny možné i nemožné programy, od low-endového Audacity a Kristalu, přes Více o lektorovi »

4lfs4sbux3a-snimek-obrazovky-2017-11-21-v-22-53-09.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Víte, že změnou polohy mikrofonu můžete dosáhnout několika odlišných zvuků, které jsou vhodné pro několik různých žánrů? Že k nahrání bicí soupravy na jednom z nejúspěšnějších alb sučasnosti stačil jenom jeden mikrofon? A je opravdu nutné vyřezávat díru do kopáku? Proč je čistý zvuk kytary tvrdší než zkreslený?

Kurz je určen pro všechny nadšence, kteří se rozhodli, že obětují všechen svůj volný čas, peníze a kamarády a stanou se druhými Beethoveny, Elvisi a Madonnami. Netvrdím, že se mi to povedlo, ale pomalu se blížím a pokusím se vás během dvou hodin posunout tam, kam jsem se sám musel mnohdy posouvat několik týdnů nebo i měsíců.

Na kurz si stačí přinést tužku a papír (nebo jakoukoli jinou moderní metodu zapisování poznámek). Podíváme se na to, co je třeba, když si chcete nahrávat vlastní hudbu, ať už máte nízký rozpočet nebo tomu chcete dát všechno. Poslechneme si pár písniček a popovídáme si o tom, jak se doma co nejvíc přiblížit ke zvuku z profesionálního studia.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?