Nacházení své přirozenosti

8p8jmtqt11s7t5h-0001-martinik.jpeg

Adam Martiník

Baví mě interakce s dalšími lidmi a vytvářet příležitosti pro opravdové setkávání. Začal jsem svou kariéru jako programátor a tam jsem moc lidí nepotkaval :) Více o lektorovi »

6dd73c8cd59ibbr-authenticity.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Dokáže tvou náladu ovlivnit i jen dění okolo tebe? Říkáš nahlas to, co právě teď potřebuješ? Kdy lžeš sám/sama sobě?

Pojď zažít rozhovor dvou lidí, ve kterém si ty přijdeš na nové nápady, vhledy, motici a zároveň ti já nebudu radit ale naslouchat a ptát se. Najdeme záměr, který je pro tvůj osobní život dostatečně zajímavý a ty si určíš směr, jak se k němu přiblížit. Podíváme se na přesvědčení, která tě podporují nebo brzdí a pojmenujeme si tvé schopnosti/dovednosti užitečné pro tvůj záměr.

Rozhovor je zaměřen na pozitivní budoucnost a ne na traumata z minulosti a je zcela důvěrný. Můžeš mi tedy říci skutečně cokoliv, co je pro tebe důležité.

Sám jsem dlouhou dobu ani nevěděl jak pojmenovat to, co mě volá a co mám v sobě vlastně objevit. Až po delší době a odstupu bych to popsal jako budování vztahu k sobě samému, nacházení autenticity, přirozenosti nebo prostě bytí sám/sama sebou. 

Právě rozhovory jako tento, který nabízím, mi pomohly v posunu. Proto teď já nabízím dalším lidem to samé.

Pár okamžiků, kdy jsem zahlédl sam sebe:

  • Vision quest
  • Výcvik Cesta pravého muže
  • Pobyt ve tmě
  • Koučovací výcvik
  • Koučování
  • EFT terapie
  • Kraniosakrální terapie
  • Truhlařina

To ale neznamená, že jsem odborník na tvůj život a vím co zrovna teď potřebuješ. Jen vím, že ti dokážu naslouchat a pokladat otázky, které ti rozšíří obzor. Nabídnu ti různé techniky nebo využijeme jiné “nastavení” na něž nejsi zvyklá/ý a které tě dovedou k novým úhlům pohledu. V neposlední řadě to bude sem tam i výzva, která bude potřeba.

Důležitá je praxe. Budeme se proto zaměřovat jak věci reálně v živote aplikovat, nebudeme si o nich jen povídat.  

Průběh

První online setkání je zdarma. Při něm se poznáme, probereme očekávání, zjistíme jestli si sedneme a rovnou si vyzkoušíš jaké to je. 

Pokud se domluvíme, nabídnu ti celkem šest placených setkání jednou měsíčně. Samozřejmě to můžeš kdykoliv přerušit. Hlavní důvod právě šesti setkání je ten, aby byl definován záměr na určitou dobu, ke kterému směřujeme. Můžeme tak v průběhu zjišťovat jak a jestli se ke svému záměru přibližuješ.

Zaujalo tě něco z toho, co tady píšu? 

Přihlaš se na úvodní setkání zdarma nebo mi napiš a společně zjistíme, jestli to má pro nás oba smysl.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.