Na zkoušky, přijímačky, prezentace bez stresu, nervů a trémy

20120606-152542-2011-09-10_089_Iva_1.jpg

Iva Blažíčková

Jsem poradce a lektor v partnerských vztazích, rodičovství, zdraví (jak jej udržet a upevnit bez chemie), mým krédem je porozumění, naslouchání, vstřícnost, empatie, laskavost a upřímnost. Mám ráda lidi, ráda jim pomáhám Více o lektorovi »

20130123-215620-stres.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak tomu předejít odpoví náš kurz. Během čtyř hodin zvládneme nácvik efektivní antistresové metody energetické psychologie FasterEFT. Během kurzu zmizí některé stresy hned, na jiných pomocí naučené metody, budete-li aktivní, zapracujete sami doma. Když se metody naučíte, budete mít účinného pomocníka pro život již stále s sebou. 

Metody energetické psychologie je snadné se naučit, jsou účinné, rychlé a efektivní. Svůj význam mají pro každého. Od studentů, po lékaře a pracovníky zažívající každodenní stres, po matky na mateřské dovolené. 

Mohou se využít při: různých druzích strachu, úzkosti, paniky, deprese, alergie, nespavosti, nízkého sebevědomí, fyzických bolestech, zlepšení výkonnosti, a dalších problémech a potížích. 

FasterEFT kombinuje postupy tradiční čínské medicíny, práci s meridiány a nové poznatky moderní psychologie, kvantové fyziky a akupresury. Nepotřebujete žádné předchozí znalosti, a zkušenosti, nemusíte metodě věřit a přece funguje. 

Nezmění vás, ale vaše vnímání “rizikových” situací. 

S sebou na kurz dobrou náladu, pozitivní ladění, pohodlný, neformální oděv. 

S sebou domů si odnesete i shrnutí a manuál na samostatnou práci doma. 

Neváhejte a přijďte se naučit něco nového, co vám může obohatit celý život. 

Lektorka se poradenství věnuje více než 15 let, je absolventkou systemických výcviků, krizového poradenství v partnerských vztazích, efektivní antistres, poradenství v oblasti alternativní medicíny. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?