Metodika osobní produktivity - základy

20120323-143208-lada_medium.png

Vladimír Dědek

Jmenuji se Vladimír Dědek, věnuji se rozvoji osobnosti a osobnostnímu růstu. Baví mě učit se novým věcem a rozvíjet svou osobnost a zároveň nabyté know-how předávat dále. Sám se považuji za efektivně pracujícího člověka Více o lektorovi »

20120323-143824-cs_gtd.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Metodika osobní produktivity v poslední době těší velké oblibě díky své jednoduchosti a srozumitelnosti.

Cílem školení je seznámit účastníky se základními pojmy a pilíři této metodiky. Během své prezentace bych rád vyprávěl své zkušenosti a záludnosti, které jsem řešil a vyřešil.

K systému osobní produktivity  jsem se dostal před asi 5 lety. Do té doby jsem se time-managementu, resp. self-managementu nevěnoval, proto pro mne bylo vše nové. O to ale lépe pro mě – neměl jsem “špatné návyky” a Allenovu fillozofii jsem si velice rychle a intuitivně osvojil. Postupným studiem a praktikováním systému osobní produktivity jsem si osvojil natolik, že bych rád své zkušenosti a poznatky předával dál.

Pokud zápasíte s časem a hledáte způsob, jak si určit priority, dostat myšlenky a úkoly z hlavy, pak je pro Vás tato metodika tím pravým.

Délka trvání školení je hodina a půl, zbývající čas bude věnován praktickým ukázkám práce a účastníci si zkusí nadefinovat své projekty, kontexty, inboxy apod.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.