Mateřská a rodičovská dovolená z pohledu pracovního práva

20130130-183551-Foto_Lenka Sloukova.jpg

Lenka Slouková

Personalistika a pracovní právo se stalo mým velkým koníčkem. Nevěříte, že i takováhle sice užitečná, ale zdánlivě nudná témata mohou být ve skutečnosti velmi zajímavá a jdou podat poutavou a zároveň zajímavou a vtipnou Více o lektorovi »

20130130-183551-Foto_Lenka Sloukova.jpg

Lenka Slouková

Personalistika a pracovní právo se stalo mým velkým koníčkem. Nevěříte, že i takováhle sice užitečná, ale zdánlivě nudná témata mohou být ve skutečnosti velmi zajímavá a jdou podat poutavou a zároveň zajímavou a vtipnou Více o lektorovi »

20130620-114209-4764872550-f871962fec-o.jpg
Brno, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Cena 600 Kč/hod. (ideální délka kurzu 2 hodiny) Pokud si preferujete řešit konkrétní problém/téma, které zrovna řešíte, minimální délka konzultace je 1 hod. (600 Kč)

Chystáte se na mateřskou či rodičovskou dovolenou a chcete se v této problematice lépe orientovat? 

Chcete se dozvědět, za jakých podmínek Vám vznikne nárok na peněžitou pomoc v mateřství nebo za jakých podmínek může jít na mateřskou Váš partner? Strávili jste nějaký čas v zahraničí a netušíte, zda Vám vůbec nárok vznikne?

Chcete si při mateřské či rodičovské dovolené přivydělat a nevíte zda je to vůbec možné a za jakých podmínek? Nebo Vás už čeká v brzké době návrat do zaměstnání a nevíte, zda Vám musí držet místo? Nebo už jste dokonce dostali výpověď pro nadbytečnost a nejste si jistí, zda je to v souladu se zákoníkem práce a nevíte, jak takovou situaci řešit?

Chystáte se na rodičovskou dovolenou a chtěli byste poradit, zda je pro Vás je výhodnější dvouletá, tříletá či čtyřletá varianta rodičovského příspěvku? Nebo jak si zařídit dvouletou variantu, přestože Vám na sociálce řekli, že na ni nemáte nárok?

Nebo tohle vše už máte za sebou, jste zpátky v práci a zajímalo by Vás, jestli matky s malými dětmi mají v některých situacích zvýhodněné pracovní podmínky? Tak na všechny tyto otázky a mnohé další dostanete odpověď v mém kurzu.

 

Osnova kurzu:

  • Mateřská dovolená, rodičovská dovolená
  • Peněžitá pomoc v mateřství – nárok, výpočet, střídání otce a matky
  • Dovolená v návaznosti na mateřskou dovolenou
  • Rodičovský příspěvek
  • Přivýdělek při mateřské a rodičovské dovolené
  • Návrat po mateřské a rodičovské dovolené
  • Úřad práce a podpora v nezaměstnanosti a na co si dát pozor
  • Pracovní podmínky těhotných zaměstnankyň a zaměstnankyň (zaměstnanců) pečujících o děti

Poznámka:

U individuálního kurzu je cena 600 Kč/hod., délku konzultace si volíte sami dle Vašich potřeb, minimální délka konzultace je 1 hodina (po 1 hodině je cena účtována po 15 minutách dle reálné délky konzultace). Rovněž obsah konzultace bude přizpůsoben Vašim potřebám a přáním.

Skupinový kurz - skupinové kurzy momentálně nevypisuji, ale pokud sami víte minimálně o 4-5 kamarádech / známých, kteří by se chtěli zúčastnit tohoto kurzu, napište a po domluvě vypíši skupinový kurz, cena pak bude 700 Kč za 2 hodinový kurz.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?