20130130-183551-Foto_Lenka Sloukova.jpg

Lenka Slouková

Na Naučmese od 30. 1. 2013, vedl/a kurzy pro 44 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Personalistika a pracovní právo se stalo mým velkým koníčkem. Nevěříte, že i takováhle sice užitečná, ale zdánlivě nudná témata mohou být ve skutečnosti velmi zajímavá a jdou podat poutavou a zároveň zajímavou a vtipnou formou? Tak přijďte na některý z mých kurzů a přesvědčte se o tom.

Mám několikaletu praxi v personalistice v mezinárodních firmách, kde jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti náboru, školení a vzdělávání, adaptace zaměstnanců, nastavování HR procesů a především v pracovněprávní problematice a zároveň působím jako interní lektorka. Takže pokud byste se chtěli dozvědět něco z pracovního práva, třeba na co má zaměstnavatel právo a co už jde za hranice zákoníku práce, jak se připravit na pohovor nebo jak napsat životopis nebo cokoliv o mateřské a rodičovské dovolené a možnostech přivýdělku či návratu do práce nebo cokoliv dalšího z této oblasti, neváhejte a přijďte se podívat na můj kurz. Pokud Vás napadne jiné téma z této oblasti, které jste v nabídce nenašli, neváhejte napsat na naucmese.cz a po domluvě ráda vytvořím nový kurz.

Lenka

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?