Magie vlastní fantazie

1vwxmi85bsvcqm6-72077068-935824230085690-5192794707029131264-n.jpg

Romana Motolová

Většina holčiček si hraje na princezny, já si hrála na čarodějnici. Objevováním tajemství knih stále více si uvědomuji jak málo vím, co všechno je ještě možné poznat. Na druhou stranu to moje "málo" je už nyní pro někoho Více o lektorovi »

1rq2vkvxnj24pr6-95krhxudx4zgnou-7al87ys3yh4iri0-mapa.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Moje kurzy mají název Magie vlastní fantazie a vycházejí z Kouzelné mapy od Colette Baron-Reid, magie, pozitivního myšlení a vision boardu.

Během kurz si vysvětlíme kouzelnou mapu, proč někdy afirmace a vision board nefunguje tak jak má, ukážeme si, kam až může naše fantazie a jaké jsou její hranice, účastník se naučí, jak zvládat stresové situace okamžitě, jak se sám může motivovat a zdolávat překážky. Uvidí svůj život jako nádherné dobrodružství a sami sebe jako mocné spolutvůrce svého osudu. Tím kouzlem je naše vlastní vnímavost, naše fantazie.

Sama jsem díky této metodě zvládla těžké životní situace, bez alkoholu, drog a antidepresiv. A protože tuhle metodu jsem už doporučila i mým přátelům, kterým velmi pomohla a osvědčila se, ráda budu informovat další zájemce o sebeléčení a zdokonalování sebe sama.

MAGIE NAŠÍ FANTAZIE nám dává do rukou “magickou hůlku”, s jejíž pomocí uvidíte svůj život jako nádherné dobrodružství a sami sebe jako mocné spolutvůrce svého osudu. Tím kouzlem je naše vlastní vnímavost...
Vydáme se na cestu do hlubin své vnitřní krajiny...
Vy sami se stanete tvůrcem své Mapy a ani v dněšní době se nebudete cítit ztraceni a vydáni na milost a nemilost vichřicím změn.

Představte si MAPU svého života.... Kam směřuje Vaše životní cesta? Ať už je Vaše životní cesta jakákoliv, ať už řešíte cokoliv, vždy si můžete představit SVŮJ MAGICKÝ SVĚT, podívat se na svůj vlastní fantasy film a uvidíte možná řešení, ten největší poklad máme každý v sobě..

Naučíme se, jak si takový svět vytvořit a hlavně jak s ním pracovat, abychom díky tomu dokázali řešit problémy v reálném světě.

Naše fantazie je nekonečná a magická...

Těší se na Vás
Romča <3
Čarodějnice z chaloupky u lesa

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?