Láskou lůno léčiti

1626800-13325582_10206556923822431_3232718524272407518_n.jpg

Gabriela Tuatti

Gabriela Tuatti Naturoterapeut, fytoterapie, zdravá výživa, výroba domácí bylinné kosmetiky, člen týmu úžasné firmy Tierra Verde   K první výrobě domácích mastí mě přivedla migréna a lupénka mého bývalého přítele. Tolik Více o lektorovi »

6564930-screenshot_2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 16 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nedostatkem lásky k našemu ženství, potlačováním emocí a snahou býti stále soběstačnějšími zapomínáme v tomto uspěchaném světě na to nejvzácnější, co žena má-a to její životadárné lůno. Tímto nešetrným zacházením si nejen přivádíme nepříjemné zdravotní problémy v této oblasti, ale mnohdy se zahnáním do extrému nebo prostě jen dobou, ve které žijeme připravujeme o to nejkrásnější, o to proč jsme byly stvořeny, a to o mateřství. Možnost cítit v sobě růst nový život a naplnění toho života našeho.

Sama jsem prošla ošklivou a nepříjemnou nemocí, podívala smrti na záda a dokonce v útlém věku prošla menopauzou. Láska k mému lůnu a zázračné dary přírody mě ovšem přivedli na správnou cestu a dnes se těším z krásného syna. Nabízím Vám všem, které máte podobné, ne-li stejné trápení, těm které se často setkáváte s nemocemi vaší Jóni odpoledne v ženském kruhu, kde Vás naučím nejen milovat opět sebe sama a vážit si svého ženství, ale především Vám předám vzácné rady a recepty, jak se těchto nemocí zbavit.

Na místě bude možnost zakoupit léčivé čípky a mastičky.

Během kurzu se dozvíte, jaké bylinky lze užívat pro účinné léčení dělohy,podporu při snaze otěhotnět, jak změnit stravu a o co ji obohatit, jaké cviky praktikovat 

a jako bonus ochutnávka amazonských čajů 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?